Partnerzy portalu
Pudliszki wspiera branżę gastronomiczną Marka Pudliszki ogłasza konkurs dla branży gastronomicznej / fot. materiały prasowe

Pudliszki wspiera branżę gastronomiczną

Autor: horecatrends.pl/informacja prasowa Data: 20 lipca 2021 09:03

Marka Pudliszki ogłasza konkurs dla branży gastronomicznej - do wygrania jest aż 50 kampanii billboardowych dla restauracji, punktów gastronomicznych i food trucków.

 

Aby wesprzeć lokale, które wybierają produkty Pudliszek w swojej kuchni, marka organizuje wyjątkowy konkurs. Aż 50 punktów gastronomicznych ma szansę wygrać reklamę billboardową w wybranej przez siebie lokalizacji.

Szukasz magazynu do wynajęcia. Zobacz ogłoszenia na PropertyStock.pl

– Z przeprowadzonego przez nas badania wśród ponad 500 Szefów Kuchni wynika, że restauracje poza wsparciem w postaci wyposażenia lokalu, potrzebują obecnie reklamy. W odpowiedzi na tę potrzebę restauratorów, organizujemy konkurs, który daje im szansę promocji wśród potencjalnych klientów w najbliższej okolicy – mówi Martyna Sobolewska, FS Activation Manager w firmie Kraft Heinz.

Aby wziąć udział w konkursie, należy w dniach od 12 lipca do 12 sierpnia 2021 roku zakupić produkty marki Pudliszki za minimum 300 zł netto i zarejestrować zgłoszenie na stronie http://konkurspudliszki.pl. Liczy się czas - wygrywa 50 pierwszych, zgodnych z regulaminem zgłoszeń. Szczegóły konkursu oraz regulamin znajdują się na stronie internetowej Pudliszki.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz