QSL Polska operatorem logistycznym MAX Premium Burgershorecatrends.pl - 07 sierpnia 2019 13:25


Firma QSL Polska, należąca do międzynarodowej grupy logistycznej Meyer QSL, zapewnia usługi zarządzania łańcuchem dostaw dla sieci restauracji MAX Premium Burgers. Firmy rozpoczęły współpracę we wrześniu 2016 r., w momencie rozpoczęcia działalności MAX Premium Burgers w Polsce i rozwijają ją wraz z ekspansją sieci w Polsce.

MAX to szwedzka sieć gastronomiczna, założona w 1968 r., serwująca burgery z najwyższej jakości produktów, która zatrudnia ok. 5500 pracowników w ponad 140 restauracjach na terenie Szwecji, Norwegii, Danii, Egiptu oraz Polski. Za kompleksowe zarządzanie łańcuchem dostaw dla restauracji MAX Premium Burgers w Polsce odpowiada operator logistyczny QSL Polska, należący do międzynarodowej grupy Mayer QSL, specjalizujący się w transporcie i magazynowaniu towarów dla gastronomii.

Logistyka żywności opiera się w naszej firmie na kilku zasadach, których przestrzegamy każdego dnia. 
Te zasady to: wysoka jakość i świeżość produktów, przestrzeganie procedur bezpieczeństwa, szybkie usługi magazynowania i transportu. To dzięki nim klienci, których obsługujemy, mogą skupić się na swoich kluczowych celach i działaniach biznesowych. Cieszymy się, że sieć MAX Premium Burgers doceniła nasze podejście i zdecydowała się powierzyć nam obsługę logistyczną. W operacje dla MAX Premium Burgers zaangażowane są wszystkie nasze magazyny, z których naszą flotą dostarczamy do restauracji klienta produkty spożywcze, opakowania i środki czystości – komentuje współpracę Agnieszka Sałek, dyrektor handlowy QSL Polska.

Zespół QSL Polska obsługuje obecnie pięć restauracji MAX Premium Burgers – we Wrocławiu, Gdańsku, Świętochłowicach, Warszawie oraz restaurację w Poznaniu, która zostanie otwarta 14 sierpnia br. Docelowo współpraca obejmie także punkty powstające oraz planowane.