×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Quebonafide współpracuje z Grupą Żywiec. Raper został młodszym specjalistą ds. Ż
Quebonafide współpracuje z Grupą Żywiec. Raper został młodszym specjalistą ds. Ż

Quebonafide współpracuje z Grupą Żywiec. Raper został młodszym specjalistą ds. Ż

Autor: Jakub Szymanek Data: 06 kwietnia 2023 13:38

Raper Quebonafide został twarzą nowych piw Żywiec. Jak podała Grupa Żywiec w przesłanym komunikacie, muzyk jako młodszy specjalista ds. Ż będzie wdrażał strategię promocyjną, zachęcając do Cho na Ż.

Quebonafide współpracuje z Żywcem

Jakub z Ciechanowa to skromny chłopak, który zdobywa scenę rapu. Za nim pierwsza trasa koncertowa, pierwszy udział we Freestyle Battle i dwa single z milionowymi wyświetleniami… A przed nim nowe, ekscytujące zawodowe obowiązki. Jako Młodszy Specjalista ds. Ż będzie wdrażał strategię promocyjną, zachęcając do Cho na Ż.

 

Szukasz magazynu do wynajęcia. Zobacz ogłoszenia na PropertyStock.pl

Wszystko zaczęło się od wiralowego ogłoszenia o pracę. Okazało się, że Żywiec poszukuje Młodszego Specjalisty ds. Ż. W tym samym czasie Jakub z Ciechanowa postanowił poszukać nowej zawodowej drogi i odpowiedział na ogłoszenie. Jego wysmakowana aplikacja została doceniona i już po kilku dniach usłyszał: „PUK PUK! Cho na Ż!” - czytamy w przesłanym komunikacie.

Quebo chce być CEO Żywca

Quebo w ramach objętych obowiązków będzie odpowiadał za nową linię bezalkoholowych piw smakowych Żywca: Żywiec Lemonż z nutą Cola 0,0%, Żywiec Grejpfruż z nutą Acai 0,0% oraz Żywiec Tropikaż z nutą Imbiru 0,0%.

Jakub, jak każdy profesjonalny marketingowiec, który za 5 lat chce być CEO Żywca, postawił sobie kluczowe pytanie, czyli: Jak nowe Lekkie Ż przejmą Polskę? Odpowiedź nasuwa się sama – Ż jak Żyyyyyywiec. Swoją elokwencją Jakub podbił serca całego zespołu marketingu i już wkrótce pokaże swoje kolejne błyskotliwe pomysły.

Świeżo upieczony Młodszy Specjalista ds. Ż, wiedząc, że przy promocji ważne jest wyjście bezpośrednio do ludzi, wyruszy w Polskę, by popróbować nowych smaków, w nowym towarzystwie. Jego przygody można śledzić w mediach społecznościowych Jakuba oraz w kanałach marki Żywiec - dodał Żywiec.

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News

SŁOWA KLUCZOWE

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz