×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Qurczak Apollo przeleciał cały świat
Iga Czubak, CEO Apollo. Fot. PTWP

Qurczak Apollo przeleciał cały świat

Autor: Magdalena Brzózka Data: 01 lipca 2022 10:45

Odkąd zaczęliśmy istnieć, regularnie odzywają się do nas dystrybutorzy z zagranicy. Wysyłaliśmy Qurczaka i do Hongkongu, i do Stanów. Nasz Qurczak przeleciał już cały świat - mówi Iga Czubak, CEO Apollo.

Roślinny Qurczak to teraz Apollo

Roślinna marka Apollo wcześniej znana była pod logo Roślinny Qurczak. Jak tłumaczy Iga Czubak, założycielka marki, zmiana nazwy wynikała z chęci wejścia na rynki zagraniczne. Przy okazji ulepszone zostały też produkty. 

– Poprawiliśmy technologię, dodaliśmy nowe smaki, nowe mięsa (szarpana wołowina), pracujemy nad kolejnymi – wymienia.

Szukasz magazynu do wynajęcia. Zobacz ogłoszenia na PropertyStock.pl

Apollo jest gotowy na ekspansję

Od samego początku istnienia produktu założycielka marki widziała duże zainteresowanie wśród zagranicznych dystrybutorów. 

- Odkąd zaczęliśmy istnieć, regularnie odzywają się do nas dystrybutorzy z zagranicy. Wysyłaliśmy Qurczaka i do Hongkongu, i Stanów. Nasz Qurczak przeleciał już cały świat. Jest super odbierany, ale musieliśmy poczekać, aż trochę się powiększymy, zbudujemy większą skalę produkcyjną. Teraz jesteśmy gotowi, żeby wychodzić za granicę - mówi Iga Czubak. 

Firma chciałaby w tym roku "nagryźć" dwa rynki. Które? To nie jest jeszcze ostatecznie zatwierdzone, ale są już wstępne typy.

- Staram się mieć dość ambitne plany i jak chociaż część z tego uda mi się zrealizować, to już jest to pewien sukces. Myślimy szeroko, ale jest to proces - dodaje CEO Apollo.

Czytaj więcej Apollo chce trafić na zagraniczne rynki

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz