×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Różnica pomiędzy burgerem w Polsce, a burgerem we Francji na pierwszy rzut oka wydaje się oczywista… ale nie dla wszystkich

Różnica pomiędzy burgerem w Polsce, a burgerem we Francji na pierwszy rzut oka wydaje się oczywista… ale nie dla wszystkich

Autor: Artykuł promocyjny Skłodowscy Data: 23 marca 2023 10:31

W Polsce na hasło “burger” zapewne wiele osób pomyśli o soczystej wołowinie z drożdżową bułką, sałatą, warzywami i sosem. Natomiast we Francji serwuje się steaki haché, czyli drobno siekane mięso wołowe, jedzone zazwyczaj sauté – z pieczonymi ziemniakami, warzywami lub sałatką. I to jest francuski burger!

Dlatego przy produkcji naszego flagowego Façon Bouchère, Skłodowscy kierowaliśmy się formą i smakiem z paryskich bistro. Po przygotowaniu jest soczysty w środku i chrupiący na zewnątrz. W Façon Bouchère czuć unikalną strukturę mięsa, dzięki grubszemu mieleniu. Lubimy go określać mianem króla wśród burgerów. Idealnie pasuje do kraftowego menu.

Aby zachować zawsze tę samą gramaturę, jakość i smak korzystamy z szokowego mrożenia naszych burgerów. I właśnie dzięki użyciu technologii IQF nie trzeba ich rozmrażać przed przygotowaniem. To prawdziwa wygoda w kuchni.

Zarówno burger Façon Bouchère, jak i Classic, mają prosty skład:

  • 100% czystego mięsa,
  • 0% konserwantów,
  • 0% sztucznych dodatków.

Po sukcesach we Francji, chcielibyśmy, żeby też rynek polski, detaliczny oraz HoReCa poznali ten smak.

O ile we Francji mięso mrożone w technologii IQF to bardzo popularny produkt, to niestety w Polsce wokół mrożenia pokutuje nadal wiele mitów. Wierzymy jednak, że wystarczy spróbować, żeby się do naszych burgerów przekonać.

To kto chętny?

 

Po więcej smacznych treści dla zapraszamy na nasze profile i stronę www:

LinkedIn

Facebook

Instagram 

WWW 

 

 

 

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News

SŁOWA KLUCZOWE

Podobał się artykuł? Podziel się!