×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Selgros Cash & Carry we współpracy z Caritas Polska wspiera Ukrainę
Selgros Cash & Carry we współpracy z Caritas Polska kolejny raz wspiera Ukrainę; fot. mat. pras.

Selgros Cash & Carry we współpracy z Caritas Polska wspiera Ukrainę

Autor: mat. pras. Data: 03 sierpnia 2022 13:03 | Aktualizacja: 03 sierpnia 2022 13:56

Na objętym wojną terytorium Ukrainy występują ogromne braki w dostawach najpotrzebniejszych produktów. Selgros Cash & Carry we współpracy z Caritas Polska przekazał kolejną darowiznę niezbędnych artykułów o łącznej wartości blisko 160 tysięcy zł.

Selgros Cash & Carry pomaga Ukrainie

Selgros Cash & Carry ma świadomość, że na terenie objętym wojną występują ogromne braki towarów pierwszej potrzeby i odpowiednio reaguje, organizując właściwą pomoc. Przekazana darowizna to już trzecia transza pomocowa dla terenów objętych wojną. Niezbędne produkty zostaną dostarczone z całej sieci Selgros Cash & Carry w Polsce i przekazane  do hal w Poznaniu i Lublinie, skąd przy pomocy Caritas Polska trafią do potrzebujących na teren Ukrainy. Selgros Cash & Carry  oraz Caritas Polska współpracują ze sobą od wielu lat, organizując różne akcje pomocowe. Łącznie na wsparcie dla Ukrainy firma Selgros Cash & Carry przekazała już ponad 800  tysięcy złotych. 

- Na terenach objętych wojną brakuje wszystkiego – nawet podstawowych środków higieny. Potrzebna jest nieustanna pomoc, zarówno finansowa, jak i materialna. Cieszymy się, że firma Selgros Cash & Carry razem z nami już kolejny raz wspiera Ukrainę, dostarczając najpotrzebniejsze artykuły. Przekazane do tej pory dary to realne wsparcie dla mieszkańców. Historia naszej współpracy trwa już niemal dwie dekady. Cieszymy się, że nasz wieloletni partner bacznie obserwuje i szybko reaguje na aktualną sytuację na świecie, dzięki czemu pomoc zawsze przychodzi na czas - mówi ks. Marcin Janecki, dyrektor Caritas Archidiecezji Poznańskiej.

Szukasz magazynu do wynajęcia. Zobacz ogłoszenia na PropertyStock.pl

Ostatnim transportem na teren Ukrainy trafiły liczne artykuły higieny osobistej oraz maseczki medyczne. Darowizna została zrealizowana z dostaw produktów z całej sieci Selgros Cash & Carry w Polsce. Sieć czynnie włącza się także w akcje wsparcia dla Ukraińców organizowane na terenie Polski, aby tym samym dopełnić działa pomocowe prowadzone w Ukrainie.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz