×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Sokołów ustanowił nowy rekord Polski na największego burgera
fot. materiały prasowe

Sokołów ustanowił nowy rekord Polski na największego burgera

Autor: www.horecatrends.pl Data: 19 czerwca 2019 11:33

Osiągnięcie zostało potwierdzone przez Biuro Rekordów. Burger został przygotowany podczas dorocznej imprezy Sokołów CUP, która tym razem odbyła się w Tarnowie i była okazją do wspólnego świętowania 90-lecia Zakładu Sokołów S.A. w tym mieście.

Sokołów podjął wyzwanie pobicia rekordu Polski w przygotowaniu największego burgera. Do uznania nowego rekordu wystarczyło, by burger ważył 120 kg – jednak ten przygotowany przez Sokołów znacznie przekroczył wymagany poziom i ważył aż 213 kg! Lista niezbędnych składników obejmowała kilkaset kilogramów mięsa wołowego, kilkadziesiąt kilogramów bułki oraz sporo sera i warzyw. Nad przygotowaniem burgera czuwał szef kuchni Sokołów – Dominik Moskalenko.

Na miejscu wydarzenia obecna była pani sędzia Biura Rekordów, która osobiście nadzorowała proces przygotowania burgera oraz oficjalnie potwierdziła ustanowienie nowego rekordu Polski. 

Szukasz magazynu do wynajęcia. Zobacz ogłoszenia na PropertyStock.pl

Pobicie rekordu na największego burgera w Polsce odbyło się w ramach Sokołów CUP – imprezy integracyjno-sportowej dla pracowników firmy Sokołów S.A., zorganizowanej już po raz 19. Wzięło w niej udział ponad 2 500 osób ze wszystkich oddziałów produkcyjnych oraz członkowie ich rodzin.

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News

SŁOWA KLUCZOWE

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz