Partnerzy portalu
Specjał nabył spółkę Ren. W planach rozwój w obszarze dystrybucji detalicznej i HoReCa
REN stał się częścią Grupy Kapitałowej Specjał i będzie się specjalizował w ogólnopolskiej dystrybucji markowych produktów mrożonej żywności i lodów. Fot. Shutterstock

Specjał nabył spółkę Ren. W planach rozwój w obszarze dystrybucji detalicznej i HoReCa

Autor: Oprac. KG Data: 19 lipca 2022 13:05

PPHU Specjał Sp. z o.o. podpisał 15 lipca umowę nabycia 100% udziałów w Ren Sp. z o.o. Specjał zamierza rozwijać Ren jako odrębnego dystrybutora odpowiadającego za ogólnopolską dystrybucję markowych produktów mrożonej żywności i lodów zarówno w detalu, jak i HoReCa.

Jak czytamy w komunikacie prasowym, zakup Ren skutkuje rozszerzeniem działalności Grupy Specjał o segment dystrybucji żywności mrożonej. Ren, ze swoją strukturą 10 oddziałów w całej Polsce oraz z doświadczoną kadrą stanowi platformę dla szybkiego rozwoju sprzedaży. 

''Jesteśmy przygotowani, aby istotnie wesprzeć REN tak finansowo, jak i operacyjnie. W ramach Grupy SPECJAŁ będziemy współdziałali z REN, tak by w pełni wykorzystać efekty synergii jakie pojawiają się w obszarze dystrybucji detalicznej i HoReCa. Zamierzamy rozwijać Spółkę REN jako odrębnego dystrybutora  odpowiadającego za ogólnopolską dystrybucję markowych produktów mrożonej żywności i lodów zarówno w detalu jak i HoReCa, dysponującego własnymi wyspecjalizowanymi siłami sprzedaży i logistyką'' - poinformowała spółka.

Szukasz magazynu do wynajęcia. Zobacz ogłoszenia na PropertyStock.pl

Istotnym elementem planów Specjału jest również wspieranie w rozwoju pracowników Ren oraz zwiększanie zatrudnienia. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz