×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Sprzęt Zwieger towarzyszy Robertowi Sowie w nowym sezonie "Doradcy smaku" w TVN
fot. materiały prasowe Zwieger

Sprzęt Zwieger towarzyszy Robertowi Sowie w nowym sezonie "Doradcy smaku" w TVN

Autor: www.horecatrends.pl Opublikowano: 26 września 2018 10:09

Sprzęt marki Zwieger towarzyszą Robertowi Sowie podczas gotowania w najnowszym sezonie programu "Doradca smaku" w telewizji TVN. Garnki, noże i patelnie firmy pojawi się we wszystkich odcinkach serii, emitowanych w paśmie wieczornym.

Ruszył kolejny, dziewiąty już sezon „Doradcy smaku”. Tym razem w roli prowadzącego występuje Robert Sowa. Program można oglądać od poniedziałku do czwartku o godzinie 20.10 na TVN, a powtórki o godzinie 7.50 następnego dnia.

Nowy sezon „Doradcy smaku” zaczął się bardzo dobrze – 10 września program zgromadził przez telewizorami ponad 1,3 miliona osób z grupy komercyjnej 16-59, niewiele odbiegając wynikiem od pokazywanego zaraz po nim serialu „Na wspólnej”, jednej z najpopularniejszych polskich telenowel (średnia widownia w grupie wiekowej 4+ od września 2017 roku do czerwca 2018 roku wyniosła 2,09 miliona osób).

Szukasz magazynu do wynajęcia. Zobacz ogłoszenia na PropertyStock.pl

To piąty sezon programu sponsorowany przez Zwiegera. Poprzedni prowadzący są także oficjalnymi ambasadorami sprzętu marki: Michel Moran promuje noże, a Andrzej Polan – patelnie producenta.

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz