×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Stalgast, dostawca sprzętu do HoReCa, otwiera biuro w Centrum Praskim Koneser
fot. materiały prasowe

Stalgast, dostawca sprzętu do HoReCa, otwiera biuro w Centrum Praskim Koneser

Autor: www.horecatrends.pl Data: 21 marca 2019 13:34

Stalgast to polska firma rodzinna działająca od blisko 30 lat jako dostawca sprzętu do HoReCa. Firma mieszcząca się na prawobrzeżnej stronie Warszawy, otwiera nowe biuro, które zlokalizowane jest w Centrum Praskim Koneser.

Polski producent urządzeń gastronomicznych oraz mebli ze stali nierdzewnej Stalgast oraz projektanci z biura architektonicznego Madam postawili przed generalnym wykonawcą fit-out, frimą Forbis Group, niełatwe wyzwanie.

- Projekt aranżacji Stalgast, który realizowaliśmy był w swojej formie ekspresji architektonicznej bardzo ciekawy i zróżnicowany. Wdrożenie rożnej formy wykończeń okładzin ściennych od tynków imitujących beton, po płytki ceglane, blachy miedziane, ściany z mchu, impregnacje scian żelbetowych, fototapety, kończąc na okładzinach fornirowanych i typowych okładzinach GK, wskazywał ze mamy do czynienia z projektem wyjątkowym i nieszablonowym – mówi Rafał Niedrygas, Project Manager z firmy Forbis Group. We wnętrzu biura nie brakuje również wizualnych nawiązań do działalności inwestora. Stalgast produkuje meble i wyposażenie ze stali, stąd dużo elementów stalowych we wnętrzu - od lady recepcyjnej, poprzez panele ścienne czy sufit podwieszany mówi Agata Frątczak z biura architektonicznego Madama.

Szukasz magazynu do wynajęcia. Zobacz ogłoszenia na PropertyStock.pl

- W nowej przestrzeni chcieliśmy czuć, że możemy na sobie polegać i szanujemy siebie nawzajem, każdy jest częścią firmy i dzieli z innymi za nią odpowiedzialność. Nasze biuro musi sprzyjać aktywnemu szukaniu usprawnień, rozwiązań i nowych pomysłów oraz terminowemu i jakościowemu realizowaniu zadań. Projekt i jego realizacja w 100% spełniły nasze oczekiwania. We współpracy z projektantem i wykonawcą podobały nam się: pełen profesjonalizm, otwartość na zgłaszane sugestie i terminowość w realizacji harmonogramu prac – podsumowują Maciej i Michał Koteccy, członkowie zarządu firmy Stalgast.

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz