Partnerzy portalu
Transgourmet Foodservice oraz Selgros Cash & Carry ponownie wyróżnione przez klientów Złoty Laur Klienta i Gwiazda Jakość Obsługi dla Transgourmet Foodservice oraz Selgros Cash & Carry. / fot. materiały prasowe

Transgourmet Foodservice oraz Selgros Cash & Carry ponownie wyróżnione przez klientów

Autor: Transgourmet Polska Data: 19 maja 2022 09:19

Klienci po raz kolejny nagrodzili marki Transgourmet Foodservice oraz Selgros Cash & Carry w plebiscytach Złoty Laur Klienta i Gwiazda Jakość Obsługi. Firma otrzymała również nagrodę Solidny Pracodawca Roku.

Złoty Laur Klienta to jeden z najstarszych i najbardziej liczących się konkursów konsumenckich w Polsce. Tytuł przyznawany jest od 2004 roku na podstawie ankiet satysfakcji przeprowadzanych wśród klientów wybierających najpopularniejsze i najlepsze produkty i usługi w ponad 300 kategoriach. Gwiazdy Jakości Obsługi są wręczane markom, które zapewniają wysoki poziom obsługi Klienta.

Złoty Laur Klienta i Gwiazda Jakość Obsługi dla Transgourmet Foodservice oraz Selgros Cash & Carry

Selgros Cash & Carry od lat jest blisko potrzeb swoich klientów, co zaowocowało kolejnym Złotym Laurem Klienta w kategorii sieć hurtowni handlowych cash & carry i Gwiazdą Jakości Obsługi w kategorii hurtownie samoobsługowe. Firmę doceniono za wszechstronność i szerokość asortymentu. Ofertę wyróżnia wysoka jakość mięsa z własnego rozbioru, świeżych owoców i warzyw pochodzących zarówno od lokalnych dostawców, jak i sprowadzanych z różnych regionów świata oraz świeżych ryb i owoców morza. Klienci znajdą szeroki wybór produktów bio, a także artykułów przemysłowych potrzebnych do prowadzenia niemal każdego biznesu.

Szukasz magazynu do wynajęcia. Zobacz ogłoszenia na PropertyStock.pl

Złoty Laur Klienta został przyznany również Transgourmet Foodservice i Selgros Cash & Carry HoReCa w kategorii dystrybutorzy z segmentu HoReCa. Firma na co dzień obsługuje tysiące klientów, którzy reprezentują każdy typ gastronomii, m.in. restauracje, hotele, firmy cateringowe, foodtrucki, czy punkty zbiorowego żywienia, takie jak stołówki i szpitale. Klienci gastronomiczni doceniają szeroki asortyment towarów, w szczególności produktów convienence oraz stale rozwijanego asortymentu marek własnych: Transgourmet Premium, Quality, Economy TOPSELLER i TOPSELLER XXL. Starannie dobrane, profesjonalnie spakowane artykuły są dostarczane własnym, nowoczesnym transportem w jednej dostawie, zawsze na czas. Transgourmet i Selgros współpracują z najlepszymi kucharzami oraz specjalistami w Polsce, stale podnosząc kompetencje oraz rozwijając branżę HoReCa.

- W 2022 roku świętujemy ważny jubileusz, dlatego tegoroczne nagrody cieszą podwójnie. Od początku swojej działalności, a to już 25 lat, wiążemy sukces z jakością i staramy się być jak najbliżej potrzeb naszych klientów. Wyróżnienia są dowodem uznania naszych starań - dziękujemy za zaufanie - mówi Cezary Furmanowicz, dyrektor marketingu Transgourmet Polska, operatora marek Transgourmet i Selgros Cash & Carry.

Transgourmet Polska z nagrodą Solidny Pracodawca Roku

Solidny Pracodawca Roku to ogólnopolski konkurs, którego celem jest wyłonienie i promocja najlepszych pracodawców w Polsce. Wybierając najlepsze firmy, komisja ocenia m.in. warunki pracy, możliwość realizowania ścieżki kariery i awansu, politykę rozwoju pracowników oraz dynamikę zatrudnienia w ciągu ostatnich lat. Tytuł przyznawany jest zarówno przez pracowników, jak i niezależne jury. Transgourmet Polska obok zapewniania atrakcyjnych warunków pracy stawia na rozwój swoich pracowników i podnoszenie ich kwalifikacji. Zatrudnienie znajdą zarówno osoby wkraczające w życie zawodowe, jak i te z dużym doświadczeniem. Firma w każdym obszarze swojej działalności stawia na pracowników, wiedząc, że sukces przedsiębiorstwa zależy od ich kompetencji i zaangażowania. Transgourmet Polska otrzymało wyróżnienie w konkursie Solidarny Pracodawca Roku po raz szósty z rzędu.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz