Partnerzy portalu
Wyjebongo Palikota ma nowy smak. Gdzie można kupić wódkę? Wyjebongo Granat - nowa kraftowa wódka w ofercie Janusz Palikota. / fot. facebook.com/wyjebongo

Wyjebongo Palikota ma nowy smak. Gdzie można kupić wódkę?

Autor: oprac. JS Data: 28 września 2022 15:33

Rodzina wódek Wyjebongo ma nowego niezwykłego członka – Wyjebongo Granat. Kraftowa wódka Wyjebongo o smaku owocu granatu od teraz jest dostępna w sklepach stacjonarnych i online. Za wprowadzenie produktu na wyłączność do sieci sprzedaży odpowiada Tenczynek Dystrybucja.

Wyjebongo Granat - nowa kraftowa wódka w ofercie Janusz Palikota

Nowa wódka Wyjebongo Granat o pojemności 500 ml jest dostępna wyłącznie w sieci partnerskiej Żabka oraz w sklepie online www.browar-tenczynek.pl.

- Popularność idei „Wyjebongo”, powstałej w trakcie dialogu z followersami w moich mediach społecznościowych nie zaskakuje. Wyjebongo to skrótowy zapis filozofii życia opartej o luz i dystans, także do siebie. Sukces wódki Marakuja musiał spowodować poszukiwanie kolejnego niecodziennego smaku dla kolejnej wersji naszej wódki kraftowej. Wybór był oczywisty – owoc granatu, kopalnia smaków, kopalnia zdrowia. Wyjebongo Granat to pierwsza tego typu wódka kraftowa na polskim rynku o zawartości 38% alkoholu bazująca na innowacyjnej recepturze. Łączy w sobie dwie technologie - rektyfikacji, służącą głównie do produkcji wódki oraz destylacji, która służy do produkcji okowit i whisky. Dzięki ich połączeniu powstaje Wyjebongo z aromatem granatu. Masz Wyjebongo Granata? Jesteś ponad dramy i spiny. To Twój wykrzyknik, Twój manifest. – mówi Janusz Palikot, członek zarządu Tenczynek Dystrybucja i pomysłodawca idei wódki Wyjebongo.

Szukasz magazynu do wynajęcia. Zobacz ogłoszenia na PropertyStock.pl

Jak smakuje nowa wódka Palikota?

Ciemna barwa wódki pochodzi od owocu granatu, który jest esencją tego produktu. Czuć wyraźnie naturalną owocową słodycz i soczystość, z kontrą delikatnej cierpkości pochodzącej z tanin zawartych w granacie. W bukiecie smakowo-zapachowym znajdziemy również nuty goryczkowych skórek cytrusowych, aronię oraz czarną porzeczkę. Cała zawartość smakowa i zapachowa pochodzi z owocu granatu, żadnych sztucznych aromatów – mówi Tomasz Czechowski, wiceprezes Manufaktury Piwa Wódki i Wina S.A.

Za projekt logotypu oraz grafiki na butelce odpowiada Tomasz Waciak Wójcik, który zaprojektował również szatę graficzną produktów BUH z suszem konopnym oraz dla wódki Wyjebongo Marakuja. Kolor butelki dyktuje kolor wódki w odcieniu burgundu, zaś sama butelka jest wykonana ze szkła przezroczystego z elementami matowienia i szronienia. Całość uzupełnia kontrastujący z kolorem płynu logotyp w odcieniach bieli i błękitu utrzymany w stylistyce pierwszej wódki Wyjebongo Marakuja.

Wyjebongo Granat - gdzie kupić?

Kraftowa wódka Wyjebongo o smaku owocu granatu od teraz jest dostępna w sieci sklepów Żabka. Wyjebongo Granat można także kupić online - w sklepie  www.browar-tenczynek.pl.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz