11 lipca rusza restauracja Kuby Wojewódzkiego - Niewinni czarodzieje 2.0www.horecatrends.pl/ Facebook - 10 lipca 2019 12:57


11 lipca oficjalnie rusza restauracja Kuby Wojewódzkiego i Józefa Krawczyka. Knajpa zlokalizowana jest w stołecznej Elektrowni Powiśle.

Elektrownia Powiśle to inwestycja, która łączy w sobie funkcje handlową, rozrywkową, gastronomiczną, a także biurową i mieszkalną. W strefie gastronomicznej powstanie kilkadziesiąt różnorodnych konceptów kulinarnych, w tym m.in. 18 lokali w Food Hall i ponad 10 restauracji z pełną obsługą kelnerską.

Biznesowy duet: Kuba Wojewódzki i Józef Krawczyk 11 lipca otworzy tam swoją pierwszą wspólną restaurację. „Niewinni Czarodzieje 2.0” to połączenie smaku, pasji do muzyki i niebanalnej rozrywki.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

– Niewinni Czarodzieje to najbardziej nieoczywisty film Andrzeja Wajdy. Najbardziej nie Wajdowski obraz Wajdy. Opowiada o ludziach kochających określony styl życia – Modne restauracje, dobrą muzykę i żadnych zobowiązań. To credo naszego miejsca. No może z wyjątkiem tych zobowiązań ;) Miejsca nieoczywistego. Jak mówi mój wspólnik 2/3 restauracja i 1/3 klub. Chcemy, aby u nas świat muzyki spotykał się ze światem stand-upu. A ludzie otwarci na innych ludzi spotykali sobie podobnych. Zawsze chciałem być jak Humphrey Bogart w Casablance... – mówi Kuba Wojewódzki, współzałożyciel „Niewinnych Czarodziejów 2.0”.