×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
17 lipca i 21 sierpnia Podlaskie Śniadanie Mistrzów w Białymstoku
17 lipca i 21 sierpnia odbędzie się Podlaskie Śniadanie Mistrzów w Białymstoku / fot. facebook.com/PodlaskieSniadanieMistrzow

17 lipca i 21 sierpnia Podlaskie Śniadanie Mistrzów w Białymstoku

Autor: PAP Data: 30 czerwca 2021 13:19

Smakom dzieciństwa i kuchni włoskiej będzie dedykowane zaplanowane na 17 lipca i 21 sierpnia w Białymstoku Podlaskie Śniadanie Mistrzów - poinformowano w środę na konferencji prasowej w ogrodach przy Pałacu Branickich w Białymstoku.

To dziewiąta edycja tej imprezy kulinarnej, która przyciąga wiele osób chcących próbować różnych dań, a przy okazji relaksować się podczas piknikowania także z własnymi koszyczkami.

Podlaskie Śniadanie Mistrzów, z powodu pandemii nie odbyło się w 2020 r.- przypomniał prezydent Białegostoku Tadeusz Truskolaski. Miasto Białystok wspiera finansowo imprezę kwotą 55 tys. zł. Prezydent mówił, że impreza jest tłumnie odwiedzana przez mieszkańców, co oznacza, że jest potrzebna.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Na tegorocznym Podlaskim Śniadaniu Mistrzów swoją ofertę ma zaprezentować około 30 punktów gastronomicznych.

Hasło śniadania na 17 lipca to "Smak dzieciństwa". Prezydent mówił, że każdy z nas ma taki smak, który wyniósł z własnego domu, rodziny. Będzie okazja do zaprezentowania takich smaków. Mają być na przykład przypomniane dania znane od lat mieszkańcom miasta z barów mlecznych. 21 sierpnia na Podlaskim Śniadaniu Mistrzów ma królować kuchnia włoska i dania nią inspirowane.

Organizator Joanna Kozłowska poinformowała, że impreza będzie także miała ekologiczny wymiar. Nie będzie wolno używać plastikowych naczyń, opakowań, torebek, a jedynie z materiałów biodegradowalnych.

Podczas imprezy zaplanowano także wieczorne seanse kina pod gwiazdami, muzyka służąca relaksowi.

ma być przestrzegany reżim sanitarny, obostrzenia, dezynfekcja, organizatorzy będą apelować do osób piknikujących o zachowywanie dystansu.

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz