×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
19. restauracja MAX Premium Burgers już otwarta
19. restauracja MAX Premium Burgers już otwarta; fot. mat. pras.

19. restauracja MAX Premium Burgers już otwarta

Autor: oprac.AW Data: 21 września 2022 12:09 | Aktualizacja: 22 września 2022 13:46

21 września odbyło się uroczyste otwarcie restauracji MAX Premium Burgers w Łomiankach, przy ul. Warszawskiej 11. To już 6. restauracja w aglomeracji warszawskiej, po Arkadii, Złotych Tarasach, Wilanowie, Babicach Nowych i Pruszkowie. Kolejne otwarcia planowane są na nowy rok.

Nowa restauracja MAX Premium Burgers

Otwarcie nowej restauracji MAX Premium Burgers to dla marki kolejny powód  do świętowania. Wrzesień to miesiąc 5. urodzin sieci w Polsce, a także premiera nowego menu Grand Chicken.

MAX ma obecnie w swoim menu ponad 20 burgerów, w tym pozycje wegetariańskie, wegańskie i rybne.  MAX Burgers to także frytki, dania śniadaniowe i desery. Ponadto, każdy gość może modyfikować dania według własnych preferencji. MAX Burgers posiada ponad 30 opcji modyfikacji burgerów. Każdego burgera możemy spersonalizować według własnych upodobań dodając swoje ulubione dodatki np. dodatkowego kotleta, ser halloumi lub wybrane warzywa. Warto też wspomnieć, że klasyczną bułkę można zastąpić sałatą. Dostępna jest opcja, w której do każdego zamówienia można dodać frytki w kilku wariantach i napój, także w postaci shake’a z bitą śmietaną.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Łomianki to jedna z najszybciej rozwijających się podwarszawskich gmin z liczbą ponad 27 tys., mieszkańców. Położenie Łomianek w bezpośrednim sąsiedztwie strategicznej arterii wyjazdowej z Warszawy (S7) i jednocześnie mnogość terenów rekreacyjnych, stało się dla nas wymarzonym miejscem do wzbogacenia oferty gastronomicznej

Richard Bergfors, Group CEO MAX Burgers

Wjazd do łomiankowskiej restauracji możliwy jest od ul. Warszawskiej oraz przez stację benzynową BP od ul. Kolejowej. Restauracja zapewnia gościom 11 miejsc parkingowych pod samym lokalem, 60 miejsc siedzących w środku i 42 miejsca na zewnątrz. Zamówienia w lokalu można składać przy kasach, a także przy specjalnych kioskach. Posiłek w MAXie można zamówić z samochodu, dzięki opcji Drive Thru, a także przez aplikację MAX Express – z odbiorem własnym lub z dostawą do domu.

MAX w Łomiankach do końca października otwarty będzie od godziny 8:00 do 23:00, przez 7 dni w tygodniu.

Nowa lokalizacja dla podróżnych

Lokalizacje restauracji MAX Premium Burgers są wybierane z myślą o lokalnych społecznościach. Trasa S7 to bezpośrednia droga nad polskie morze.

To wyjątkowy moment dla sieci restauracji MAX Premium Burgers. Urodzinowe emocje nie zdążyły opaść, a my jesteśmy tutaj, w 19. lokalu w Polsce, to coś niesamowitego. We współpracy z jednym z naszych głównych partnerów biznesowych – BP, wierzymy, że będzie to wyjątkowe miejsce spotkań wszystkich mieszkańców Łomianek

Jerzy Jakubiak, Head of Development

Historia MAX Burgers

MAX został założony w 1968 roku i jest najstarszą szwedzką siecią burgerów. Jego ambicją jest stanie się najlepszą siecią burgerów na świecie, serwującą najsmaczniejsze burgery i działającą na rzecz społeczeństwa i planety. Już od 2008 roku firma MAX ogranicza emisje i znakuje swoje menu pod kątem dbałości o klimat, podając wartości emisji CO2 przy każdym produkcie. Menu MAXa od 2018 roku jest pozytywne dla klimatu, co oznacza, że firma absorbuje więcej gazów cieplarnianych niż ich emituje podczas produkcji. Redukcja emisji odbywa się zgodnie z globalnym celem ONZ o 1,5 stopnia. Ponadto, od 2006 r. 7-10 procent rocznego zysku netto firma MAX przeznacza na ograniczanie ubóstwa. W 2009 r. Założyła Fundację Sprawiedliwej Dystrybucji „Stiftelsen Rättvis Fördelning”, na której cel przekazała łącznie 323 miliony koron szwedzkich. MAX zatrudnia blisko 7500 osób, ma 183 restauracje w pięciu krajach, a obroty w 2021 r. wyniosły 4,1 mld koron szwedzkich. MAX Premium Burgers otworzył pierwszą restaurację w Polsce 1 września 2017 r., a od września 2022 r. w Polsce działa 19 restauracji.

 

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz