×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
22 marca rusza wiosenny Restaurant  Week. Będzie się działo, będzie chrupało
W wiosennej edycji Restaurant Week bierze udział m.in. restauracja Kelnerzy w Wieży w Zabrzu. Fot. Materiały prasowe

22 marca rusza wiosenny Restaurant Week. Będzie się działo, będzie chrupało

Autor: Katarzyna Gubała Data: 21 marca 2023 10:00

Od 22 marca trzy koncertowe kompozycje i głośny cocktail dostępne będą w festiwalowej cenie 69 zł w prawie 400 restauracjach w Polsce - informuje Restaurant Week. Hasło przewodnie wiosennej edycji #FoodSoundsGood ma zachęcać Gości do odkrywania dźwięków kuchni i wsłuchiwania się w gwar pełnych restauracji.

Marcin Wawrzeń, Country Manager Restaurant Week podaje, że po dwóch ostatnich rekordowych edycjach (#FoodFeelsGood - 121,000 Gości; #FoodLooksGood
- 135,000 Gości) tematem tegorocznego Festiwalu popisowych menu w najlepszych restauracjach jest brzmienie jedzenia.

- To będzie najbardziej „muzyczna” edycja Restaurant Week, w której Goście będą odkrywać akustyczne niespodzianki dań w wiodących polskich restauracjach w
Polsce i wybierać spośród ponad 2500 harmonijnych kompozycji - wskazuje Marcin Wawrzeń, Country Manager.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

I dodaje: - Warto wsłuchać się w smakowe nuty i zarezerwować jak najwięcej
doświadczeń na Festiwalu w prawie 400 podziwianych restauracjach w Polsce! Niech skala odkrywania restauracji i nowych smaków będzie ponownie rekordowa!

Gdzie na Restaurant Week?

Festiwal Restaurant Week odbędzie się w kilkudziesięciu miastach w 13 największych regionach: Warszawie, Łodzi, Lublinie, Rzeszowie, Krakowie, na Śląsku, Wrocławiu, Poznaniu, Trójmieście, Szczecinie, Białymstoku, Warmii i Mazurach, a także w Radomiu.

Swoje popisowe menu przygotuje blisko 400 restauracji, wśród nich krakowska La Forchetta, łódzkie Ryby&Owce, Miska Gastro Bowls, Angelo Ristorante, Koku sushi; trójmiejskie Fellini, Hokkaido Sushi & Japan Cuisine, Osteria Fino, SYNTEZA Restauro & Cocktail, Fisherman; wrocławskie Piwnica Świdnicka, Forum Kulinarne, Concordia Taste, Rumbar, Browar Stu Mostów na Świdnickiej. Znalazły się także znane Gościom warszawskie Rest. Baczewskich, Frank Winebar & Shop, Casablanca, Portunol bistro iberico oraz LAS - lokalna atrakcja stolicy.

Tradycyjnie już w ramach Restaurant Week na gości czeka popisowe menu w wersji mięsnej oraz wegetariańskiej i wegańskiej składające się z przystawki, dania głównego i deseru, które będzie dostępne w festiwalowej cenie  69zł.

Wiosenny Restaurant Week rozpocznie się 22 marca i potrwa do 30 kwietnia.

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz