Partnerzy portalu
Adam Niedzielski nie widzi upadających restauracji Gdy jadę do pracy po Nowym Świecie, to nie widzę upadających restauracji

Adam Niedzielski nie widzi upadających restauracji

Autor: RMF FM/Onet Data: 11 czerwca 2021 09:22

Gdy jadę do pracy po Nowym Świecie, to nie widzę upadających restauracji – powiedział w RMF FM Adam Niedzielski. Minister zdrowia skomentował w ten sposób kwestię wsparcia dla przedsiębiorców, którzy ucierpieli wskutek epidemii koronawirusa.

Adam Niedzielski w RMF FM pytany był m.in. o działanie tarczy antykryzysowej dla przedsiębiorców. Zgodził się ze stwierdzeniem, że nie była wystarczająca dla wielu firm.

– Wystarczy się przejść po Warszawie, zobaczyć ile miejsc, punktów gastronomicznych padło – powiedział dziennikarz Robert Mazurek.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

– Ja tylko powiem panu, że jak przejeżdżam przez Nowy Świat (reprezentacyjna ulica w Warszawie – red.), to nie widzę tych zamkniętych lokali – odpowiedział na to minister Niedzielski.

– Może na Nowym Świecie nie, ale jeśli pan chce, to (...) ja panu zrobię taki spacer. Pokażę panu kilka miejsc w centrum Warszawy, które padły. Pokażę panu realny świat, to się pan zdziwi – odpowiedział Robert Mazurek.

Zob. też. IGGP: luzowanie obostrzeń w gastronomii jest spóźnione i za małe

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz