Partnerzy portalu
Aioli, Banjaluka, Sing Sing ze specjalną akcją charytatywną z okazji Dnia Babci i Dziadka Grupa Instynkt (Aioli, Banjaluka, Sing Sing) zachęca do zakupu lunchy w restauracjach dla osób potrzebujących, a restauracje podwoją ich liczbę. / fot. materiały prasowe

Aioli, Banjaluka, Sing Sing ze specjalną akcją charytatywną z okazji Dnia Babci i Dziadka

Autor: horecatrends.pl/informacja prasowa Data: 21 stycznia 2021 12:09

Z okazji nadchodzących świąt babci i dziadka warto pomyśleć o osobach, które potrzebują pomocy. Grupa Instynkt (Aioli, Banjaluka, Sing Sing) zachęca do zakupu lunchy w restauracjach dla osób potrzebujących, a restauracje podwoją ich liczbę.

Jak to działa? Wystarczy przyjść do Aioli, Sing Sing lub Banjaluki i powiedzieć, że chce się kupić lunch z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka. Płacicie 18,90 zł za jeden, a restauracje w następnym tygodniu wszystkie przekażą do współpracujących organizacji. W Warszawie jest to Serce Miasta, w Katowicach Zupa w Kato, a w Gdańsku Jesteśmy z Tobą. Jeśli nie możesz przyjść do restauracji, to skontaktuj się z nią na FB, lunch można kupić także płacąc przelewem. Restauracje podwoją liczbę lunchy, które zostaną zakupione przez gości.

W tej akcji możecie podwójnie pomóc. Wspierając gastro, które jest w bardzo trudnej sytuacji oraz przede wszystkim osobom starszym, które znalazły się w trudnej sytuacji finansowej. 

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz