×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Akademia Mistrzów Smaku: oto 24 młodych, zdolnych studentów rocznika 2022-2023
Rolą Akademii jest wsparcie w rozwijaniu umiejętności zawodowych uczniów szkół ponadpodstawowych o profilach gastronomicznych. Fot. Akademia Mistrzów Smaku by Belvedere/Facebook

Akademia Mistrzów Smaku: oto 24 młodych, zdolnych studentów rocznika 2022-2023

Autor: KG/horecatrends Data: 14 września 2022 11:10 | Aktualizacja: 14 września 2022 11:12

Studenci rocznika 2022-2023 Akademii Mistrzów Smaku by Belvedere zostali wyłonieni w procesie pre-eliminacji na poziomie szkół średnich o profilach gastronomicznych, następnie poddani egzaminom wstępnym. Otwarcie roku akademickiego 27 września.

Pełna lista studentów Akademii Mistrzów Smaku by Belvedere w roku akademickim 2022/2023 jest dostępna na stronie akademiamistrzowsmaku.pl.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Otwarcie roku akademickiego 2022/2023 zaplanowane jest na 27 września br. Podczas uroczystości zostaną zaprezentowani studenci Akademii, odbędą się też warsztaty kulinarne, które poprowadzą trenerzy kulinarni: David Gaboriaud oraz Krystian Zalejski.

Misją Akademii Belvedere jest pomaganie najzdolniejszym młodym ludziom w rozwoju ich talentu i pasji jaką jest sztuka kulinarna na najwyższym światowym poziomie. W ramach roku akademickiego zaplanowane jest minimum 15 całodziennych spotkań obejmujących wykłady teoretyczne oraz warsztaty praktyczne z trenerami kulinarnymi.

Wśród trenerów kulinarnych Akademii Mistrzów Smaku by Belvedere znajdują się m.in. Adam Chrząstowski, David Gaboriaud, Michał Iwaniuk, Daria Ładocha, Agata Wojda i Grzegorz Zawierucha. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz