×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Al dente by Makarun najemcą krakowskiego centrum handlowego
Al dente by Makarun w Nowych Czyżynach

Al dente by Makarun najemcą krakowskiego centrum handlowego

Autor: pp Data: 26 sierpnia 2021 11:07

W krakowskim centrum handlowym Nowe Czyżyny otwarto właśnie restaurację pod szyldem Al dente by Makarun.

Do grona najemców Centrum Handlowego Nowe Czyżyny w Krakowie, znajdującego się w portfolio Newbridge, dołączyła właśnie marka Makarun Premium. Lokal działający pod szyldem Al dente by Makarun Premium dostępny jest dla klientów od 25  sierpnia br. To nowy koncept gastronomiczny, dynamicznie rozwijający się w ostatnich latach.

- Współpraca z największą siecią spaghetterii w Polsce to kolejny krok w kierunku stworzenia w Nowych Czyżynach ciekawego miejsca na kulinarnej mapie dzielnicy i nie tylko, chętnie odwiedzanego przez fanów kultury foodie.  Al Dente by Makarun Premium wzbogaci i zdywersyfikuje segment gastronomii naszego centrum, w którym obecnie znajduje się 12 restauracji, kawiarni oraz punktów gastronomicznych - mówi Karolina Nitowska, leasing manager Newbridge Poland.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Makarony z sosami w Al Dente by Makarun Premium

W menu nowo otwartego lokalu znaleźć można różne rodzaje makaronów z sosami. Nie zabraknie także opcji dla wegan i wegetarian oraz napojów. Marka dba o to, aby serwowane potrawy oparte były na składnikach najwyższej jakości i nie zawierały konserwantów. Dlatego przy ich przyrządzeniu stosuje sprawdzone i certyfikowane produkty, m.in. wysokogatunkowe makarony z pszenicy Durum oraz pomidory sprowadzane z Włoch.

Nowe Czyżyny są kolejną, dziewiątą z kolei lokalizacją popularnej sieci spaghetterii w Krakowie. Oprócz tego, Al Dente by Makarun Premium posiada swoje punkty w innych, największych miastach w Polsce m.in. w Warszawie, Katowicach, Wrocławiu, Białymstoku, ale także w Dubaju oraz Stanach Zjednoczonych.

Klienci nowej spaghetterii mogą zarówno jeść na miejscu, jak również zamawiać na wynos i z dostawą, bez konieczności wychodzenia z domu, co idealnie wpisuje się w aktualne zwyczaje klientów.

Restauracje w CH Nowe Czyżyny

Oprócz debiutującego właśnie Al dente by Makarun Premium, w krakowskim obiekcie od lat działają zarówno zagraniczne sieci np. restauracja KFC czy Domino’s Pizza, jak i krajowe oraz lokalne koncepty takie jak Olimp, Kawiarnia Nakielny, Cukiernia Krakowskie Wypieki, Piekarnie Awiteks i Buczek, Lodolandia, czy Silver Dragon, Wasabi, Sevi Kebab, New York Hot Dog i Hindus Indian Food.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz