×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
AMARO organizuje na swojej Farmie Masterclass. Dla kogo i za ile te warsztaty?
Chef Wojciech Modest Amaro. Fot. farmdining.pl

AMARO organizuje na swojej Farmie Masterclass. Dla kogo i za ile te warsztaty?

Autor: Katarzyna Gubała Data: 31 marca 2023 15:20

Chef Modest Amaro zaprasza na swoją Farmę na Masterclass - ''wspólne gotowanie, by podzielić się swoją wiedzą, umiejętnościami i filozofią gotowania z uczestnikami''. Warsztaty zaplanowane są na 8 godzin. Ile kosztują i w jakim terminie się odbywają?

Masterclass Wojciecha Modesta Amaro będą miały miejsce na Forgotten Fields Farm w Dębówce koło Konstancina Jeziorny, ok. 25 km od Warszawy. Udział w wydarzenu można rezerwować poprzez stronę Farmy, gdzie Masterclass opisano jako 8-godzinne warsztaty (10.00-18.00), w czasie których ''poznacie wiele technik, kreatywnych tricków i sposobów gotowania, które rozwiną Wasz talent kulinarny''.

Chef Amaro zapowiada cztery Masterclass w roku

Zwieńczeniem dnia będzie wspólna kolacja z degustacją wyjątkowych alkoholi i napojów botanicznych - czytamy w opisie wydarzenia. W marcu br. udostępniono termin majowy Masterclass - 20 maja 2023 r.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Masterclass z chefem Wojciechem Modestem Amaro kosztują 4850 zł za osobę. 

- Kurs jest adresowany zarówno dla profesjonalistów, jak i pasjonatów gotowania. Odbywa się w kameralnym gronie do 8-10 osób. Planowane są cykliczne spotkania - cztery w roku, w których za każdym razem doskonalona będzie inna tematyka i umiejętności. Wszystko odbywa się w kluczu kalendarza natury i dostępnych sezonowo produktów - podał horecatrends.pl chef Modest Amaro, dodając, że na majowy termin zostało już niewiele miejsc.

Czytaj też Chef Amaro znów gotuje na Farmie. W kwietniu i maju kolacje, ale jest też Masterclass

Forgotten Fields Farm Amaro - co to za miejsce?

Forgotten Fields Farm powstała w Dębówce pod Warszawą. Według chefa Wojciecha Modesta Amaro ma być samowystarczalną farmą połączoną z autorskim projektem kulinarnym. 

„Odnalazłem miejsce, gdzie pracując z naturą spełniam swoje marzenie o życiu pełnym harmonii pomiędzy pasją a rodziną. To tu czerpię radość z gotowania z własnych upraw, pamiętając o otaczającym mnie środowisku i przyszłych pokoleniach. Jednym słowem Farma to mój Dom” - pisze Modest Amaro na stronie Forgotten Fields Farm. 

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz