×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Arkadiusz Milik otworzy swoją restaurację Food & Ball
fot. shutterstock

Arkadiusz Milik otworzy swoją restaurację Food & Ball

Autor: Money.pl Data: 20 września 2018 13:04

Jeszcze tej jesieni wystartuje restauracja Arkadiusza Milika. Lokal Food & Ball powstanie w największej galerii w Katowicach, a start zaplanowany jest na przełom października i listopada. Na tym reprezentant Polski jednak nie zamierza skończyć. W planach ma także budowę osiedla mieszkaniowego - informuje money.pl.

Restauracja w nowej galerii handlowej w Katowicach oraz osiedle mieszkaniowe - tak inwestuje piłkarz Arkadiusz Milik. Reprezentant Polski nie jest jeszcze tak doświadczony biznesowo jak inny napastnik kadry, czyli Robert Lewandowski. Pierwsze decyzje jako właściciel firmy ma jednak już za sobą. Lada chwila będzie otwierał własną knajpę w Katowicach. Nazwa restauracji? Food & Ball, bo ma łączyć piłkę nożną i dobre jedzenie. Milik czekał na otwarcie blisko dwa lata.

Jak wynika z informacji money.pl - piłkarz planuje również inwestycje w kompleks mieszkaniowy. Wynika to z dokumentów jednej ze spółek Milika. Budowa się jeszcze nie zaczęła, ale spółka - piłkarz jest współudziałowcem - przygotowuje się do tej inwestycji. Ma środki, planuje zatrudniać ludzi. Wraz ze wspólnikiem na biznes deweloperski wyłożył blisko 2 mln zł. A to dopiero start.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Jak wynika z informacji money.pl - budowa galerii handlowej Libero w Katowicach jest na ostatniej prostej. To właśnie tam stanie restauracja Milika. Większość najemców już wprowadza się do lokali. Dokładna data otwarcia galerii nie jest znana, ale inwestor zarzeka się, że stanie się to na przełomie października i listopada.

Idea jest prosta: Food & Ball to połączenie miejsca do oglądania meczów i dobrego jedzenia. Lokal w sumie ma blisko 500 metrów kwadratowych, połączony jest z tarasem. Szczegóły dotyczące wystroju nie są znane - pewne jest tylko jedno. Motywem przewodnim będzie piłka nożna.

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz