Partnerzy portalu
Atelier Amaro otworzy się w nowym miejscu fot. materiały prasowe

Atelier Amaro otworzy się w nowym miejscu

Autor: Horecatrends.pl Data: 19 grudnia 2018 11:15

Atelier Amaro, pierwsza polska restauracja nagrodzona gwiazdką Michelin, otworzy się wkrótce w nowej odsłonie w Ethosie przy Placu Trzech Krzyży w Warszawie.

Nowa odsłona restauracji w Ethosie otwiera następny rozdział kulinarnych poszukiwań i przesuwania granic, a także stanowi odpowiedź na rosnące zainteresowanie Polaków niebanalną kuchnią na najwyższym, światowym poziomie.

– Nasi goście przywiązują ogromną uwagę do doświadczenia, jakim jest wizyta w Atelier Amaro, dlatego zależało nam na wzniesieniu go na całkowicie nowy poziom. Wybraliśmy Ethosa oraz sam Plac Trzech Krzyży ze względu na efektowne połączenie prestiżowej lokalizacji z intymną i kameralną atmosferą, jaką jednocześnie zapewnia ta nowa lokalizacja – mówi Wojciech Modest Amaro, szef kuchni.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W świeżo zmodernizowanym kompleksie otwarto także Green Cafe Nero Gold – popularną wśród warszawiaków i turystów kawiarnię o podwyższonym standardzie, wyróżniającym się specjalnie zaprojektowanym i wyposażonym wnętrzem.

Budynek biurowo-handlowy Ethos oferuje łącznie ok. 17 000 mkw. powierzchni biurowej i handlowej. Wkrótce inwestor ogłosi kolejnych najemców biurowych i handlowych, którzy zdecydowali się czerpać korzyści z obecności w sercu Traktu Królewskiego, sąsiadującego z Giełdą Papierów Wartościowych, hotelem Sheraton, budynkami administracji rządowej, Sejmu i Senatu oraz licznymi placówkami dyplomatycznymi.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz