Partnerzy portalu
Berlin Döner Kebap otwiera 8. restaurację w Trójmieście. 60 lokali w sieci Berlin Döner Kebap działa w Polsce od ponad 20 lat/ fot. mat. pras.

Berlin Döner Kebap otwiera 8. restaurację w Trójmieście. 60 lokali w sieci

Autor: horecatrends.pl Data: 20 października 2021 15:56

Berlin Döner Kebap otworzyła ósmą restaurację w Trójmieście i okolicach. To 60 restauracja sieci w Polsce.

Inwestycję w maju otworzył franczyzobiorca posiadający już punkt sieci w Gdańsku.

- Bardzo cieszymy się, że rozwój w Trójmieście przebiega tak dynamicznie – mówi Karol Kostyrka, manager ds. rozwoju. – Pozytywnie odbieramy też decyzje franczyzobiorców, którzy ufając konceptowi, decydują się stosunkowo szybko na kolejne otwarcia. Punkt w Sopocie jest galeryjny, jednak jego cechą charakterystyczną jest to, iż położony jest w drodze na perony trójmiejskiej kolejki SKM. Jesteśmy więc bardzo blisko klientów odwiedzających Sopot, zapewniając sobie ich duży przepływ - dodaje.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Berlin Döner Kebap w Polsce od 20 lat

Berlin Döner Kebap jest siecią, która działa w Polsce od ponad 20 lat. Marka bazuje na takich składnikach jak wołowina i kurczak, ale osoby preferujące dietę rośliną mogą wymienić mięso na cypryjski ser Halloumi lub przygotowywane według własnej receptury Falafele - kotleciki z ciecierzycy.

Sieć można odnaleźć m.in. w takich miejscach jak: Galeria Krakowska w Krakowie, Galeria Bałtycka i Forum w Gdańsku, Złote Tarasy w Warszawie, Forum w Gdańsku, Galeria Kaskada w Szczecinie  czy kompleks Baltic Park Molo w Świnoujściu. Rozwija się także kanał delivery, który zyskał na popularności w ciągu ostatnich miesięcy.

Sopot Centrum to nowoczesny kompleks handlowy, znajdujący się tuż przy peronach SKM, tuż obok legendarnego sopockiego deptaku - “Monciak”. Według statystyk, prowadzonych przez zarządcę obiektu, każdego dnia przez Sopot Centrum przemieszcza się około 20 tys. osób. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz