×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Berlin Donner Kebap w wersji drive thru. Niczym McDonald's
Berlin Donner Kebap jak McDonald's w wersji drive thru/fot. materiały prasowe

Berlin Donner Kebap w wersji drive thru. Niczym McDonald's

Autor: MB Data: 11 stycznia 2022 13:17

Berlin Donner Kebap otworzył drugi, po Gorzowie Wielkopolskim, projekt drive thru. Tym razem w Szczecinie. To odpowiedź na sytuację związaną z rynkiem w czasie pandemii.

Szybka obsługa, bez wychodzenia z samochodu, to obecny „must have” każdej dużej sieci gastronomicznej - nie tylko w Polsce, ale i Europie. Nawet pomimo tego, że koszty inwestycji w ten format, są zdecydowanie najwyższe.

Berlin Donner Kebap w wersji drive thru

- Do tej pory opieraliśmy się głównie na centrach handlowych - 95% naszych restauracji znajdowało się w galeriach. Byliśmy więc mocno dotknięci ograniczeniami ustawowymi. Nie mieliśmy wyboru. Musieliśmy szukać innych, zewnętrzych kanałów sprzedaży. - mówi Karol Kostyrka, Manager d/s rozwoju Berlin Döner Kebap w Polsce. „

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Restauracja przy rondzie Hakena w Szczecinie to flagowy produkt Berlin Döner Kebap w tym momencie. - Znajdziemy tam wszystkie nowinki i rozwiązania jakie wprowadzaliśmy w pozostałych miejscach do tej pory. Stąd prócz obsługi drive mogę wymienić: dużą salę sprzedażową, wygodne kioski zamówieniowe, animowane menu boardy w systemie digitalowym i nowoczesny układ otwartej kuchni - dodaje Karol Kostyrka.

Berlin Döner Kebap działa w Polsce od ponad 20 lat. Jej pierwszy punt został otwarty w formie food trucka w Międzyzdrojach w 1998 roku. Obecnie restauracje marki można odnaleźć m.in. w takich miejscach jak: Galeria Krakowska w Krakowie, Galeria Bałtycka i Forum w Gdańsku, Złote Tarasy w Warszawie, Galeria Kaskada w Szczecinie czy kompleks wakacyjny Baltic Park Molo w Świnoujściu.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz

komentarze

  • Gość

    ad
  • Gość

    as
  • Mi

    Ciekawe rozwiązanie :)