×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Bistro Charlotte uruchamia sklep internetowy
Pierwsza Charlotte powstała w Warszawie na Placu Zbawiciela; fot. mat. pras.

Bistro Charlotte uruchamia sklep internetowy

Autor: horecatrends.pl Data: 08 grudnia 2021 17:40

Charlotte - bistro i rzemieślnicza piekarnia - jest już w trzech miastach. Marka wystartowała właśnie ze sklepem online, który umożliwi zakup produktów Charlotte, takich jak czekolady, konfitury, miód z lawendą, słony karmel, domowa granola czy zestawy z francuskim winem.

Charlotte na Placu Zbawiciela

Pierwsza Charlotte powstała na Placu Zbawiciela. Fascynacja francuską kulturą, gastronomią, kawiarnianym życiem Paryża i szacunek do tradycji (z mocnym, współczesnym twistem) pozwoliły na stworzenie miejsca, które od 10 lat nieustannie rozwija się i współtworzy tkankę miejską Warszawy, Krakowa i Wrocławia. Bistro rozpoczyna właśnie kolejny rozdział, uruchamiając sklep online oferujący dostawę produktów na terenie nie tylko Polski, ale również krajów Unii Europejskiej.

Charlotte online

- Od 10 lat karmimy naszych Gości. Naszą siłą jest nie tylko chleb i wino, ale także poczucie wspólnotowości, które tworzymy w naszych bistro. Pandemia pokazała, jak bardzo popularne są nasze produkty - nie tylko w całej Polsce, ale i w Europie. Zmieniła też nasze spojrzenie na inne kanały sprzedaży. Rozwinęliśmy kanał dostaw, który został z nami do dziś. Planujemy rozwinąć dostawy własne - obecnie przez bistrocharlotte.pl w zakładce Zamów u nas można zamówić jedzenie z Placu Zbawiciela. Wraz z powrotem pracowników do biurowców wracamy z naszą ofertą cateringową - nasze tartines, viennoiserie, sernik czy świeżo wyciskane soki świetnie sprawdzają się na konferencjach czy zebraniach, a także na eventach dla klienta biznesowego lub indywidualnego - mówi  Dorota Kaczmarska, Dyrektorka ds. Zarządzania Siecią w Bistro Charlotte.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W sklepie online można zamówić także bluzy będące efektem współpracy z polską marką odzieżową The Odder Side. Ta współpraca to jeden z elementów obchodów 10-lecia firmy.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz