Partnerzy portalu
Bistro u Gębalskich: Jakie dania Magdy Gessler znalazły się menu i ile kosztują? Magda Gessler jest zadowolona z Kuchennych Rewolucji w Bielsku-Białej. Do Gębalskich przybywają tłumy gości. Fot. Bistro u rodziny Gębalskich/Facebook

Bistro u Gębalskich: Jakie dania Magdy Gessler znalazły się menu i ile kosztują?

Autor: KG/horecatrends Data: 25 listopada 2022 10:00

''Bistro u rodziny Gębalskich'' to kolejna udana Kuchenna Rewolucja Magdy Gessler. W tym lokalu w Bielsku-Białej jedzenie było smaczne, problemem było zbyt rozbudowane menu.

Restauratorka Magda Gessler tym razem przybyła do Bielska-Białej, by pomóc właścicielom Bistro 43300 przy ul. Komorowickiej. Swoją nazwę lokal zawdzięczał kodowi pocztowemu Bielska-Białej. Zdaniem szefowej ''Kuchennych Rewolucji'' nazwa była nieczytelna i nie kojarzyła się z dobrym jedzeniem.

Magda Gessler postawiła na rodzinę

Właściciele bistro zmagali się z różnymi problemami: od uzależnienia od alkoholu poprzez nadmierne obciążenie pracą do zaległości finansowych. Magda Gessler doceniła smak dań i czystość w lokalu. W związku z tym, że bistro jest prowadzone przez rodzinę zaproponowała wyeksponowanie tego nie tylko w nazwie lokalu, ale i w wystroju.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Po metamorfozie ''Bistro 43300'' w ''Bistro u rodziny Gębalskich'' ściany lokalu zdobią zdjęcia dwóch pokoleń właścicieli. Karta uległa skróceniu, pojawiły się w niej dania Magdy Gessler. Bistro serwuje też Specjalne Tygodnia np. kwaśnica z wkładką, golonka 43300, cukinia faszerowana i szarlotka z bitą śmietaną. 

Od września, kiedy odbyła się Kuchenna Rewolucja w lokalu Gębalskich znacznie przybyło gości. Przed emisją odcinka programu 24 listopada zainteresowanie nasiliło się. Bistro odnotowuje rekordy frekwencji.

Menu Magdy Gessler dla Gębalskich

Dla ''Bistro u rodziny Gębalskich'' Magda Gessler zaproponowała:

  • Pyszna bułeczka z szynką San Danielle 17 zł;
  • Słoneczny krem (z pieczonych żółtych warzyw) 24 zł;
  • Boeuf Bourguignon 49 zł
  • Sałatkę Beskidzką z pieczoną kiełbasą 34 zł
  • Tartę z morelami i adwokatem 18 zł.

Oprócz tego w menu ''Bistro u rodziny Gębalskich'' znajdują się zupy m.in. flaki Gębalskiego, dania główne np. schab na smalcu czy rumsztyk wołowy, burgery oraz pizza.

Menu Bistro u rodziny Gębalskich.

Czytaj też Magda Gessler ukochała Bistro Brylancik po Kuchennych Rewolucjach

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz

komentarze

  • piotrekrogala@o2.pl

    Co do jedzenia nie mogę ocenić bo nie dano nam szansy. Trzy tygodnie wcześniej rezerwowałem miejsce na spotkanie integracyjne, Pan przyjął rezerwacje poprosił o nazwisko numer telefonu, kiedy koledzy przyjechali na ustalona godzinę Pan stwierdził że nie ma miejsc i jest mu przykro. Pomimo że miał mój telefon nie raczył wcześniej powiadomić o braku miejsc. Nie polecam tego miejsca gdzie nie szanuje się klientów i ich czasu.