Partnerzy portalu
Blue City wraca z rozrywką i gastronomią Rozrywka i gastronomia będą czynne również w niedziele niehandlowe, fot. mat. pras.

Blue City wraca z rozrywką i gastronomią

Autor: horecatrends.pl Data: 25 maja 2021 08:52

W Centrum Handlowym Blue City po przerwie spowodowanej pandemią otwiera się rozrywka i lokale gastronomiczne.

Blue City to centrum  handlowe w Polsce oferujące liczne atrakcje rozrywkowe oraz restauracje z różnymi kuchniami świata.

Blue City: kino Helios, rozrywka i gastronomia

Po miesiącach oczekiwania, w Blue City otworzyło się po przerwie kino Helios, wraca największy w Warszawie klub fitness FIT/One, park rozrywki TEPFactor, Time Machine Golf 3D i wkrótce pozostałe atrakcje. Prawdopodobnie w czerwcu wznowi działalność słynąca z edukacyjnych aktywności sala zabaw dla dzieci Inca Play i pokoje zagadek Team Exit

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Do swojego zewnętrznego ogródka zaprasza obecnie restauracja Street, a już 28 maja gości w swoich lokalach będą mogły przyjmować wszystkie znajdujące się na terenie centrum kawiarnie i restauracje. Wszystkie te miejsca przygotowywane są do otwarcia zgodnie z zasadami bezpieczeństwa sanitarnego i obowiązującymi przepisami. Otwarte będą również stoliki we wspólnej części restauracyjnej.

Lokale gastronomiczne także w niedziele

Rozrywka oraz lokale gastronomiczne będą czynne również w niedziele niehandlowe, zwane w Blue City „niedzielami rozrywkowymi”.

 - Wracamy do naszych klientów z nową energią. Cieszymy się, że nasze centrum odżywa  i zaczyna pracować pełną parą, jak przed pandemią. Zapraszamy wszystkich stęsknionych różnorodnych atrakcji. Proponowane przez nas aktywności z pewnością pomogą oderwać najmłodszych od komputerów i smartfonów, zapewniając dobrą zabawę – mówi Yoram Reshef, wiceprezes Blue City.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz