Bobby Burger wchodzi w alkohole i proponuje autorskie shotyhorecatrends.pl - 05 marca 2020 12:23


Bobby Burger zmienił lokalizację na Nowym Świecie, przenosząc się na drugą stronę ulicy do ponad dwukrotnie większego lokalu. Po raz pierwszy w menu pojawiły się autorskie shoty, tworzone według oryginalnych receptur.

W połowie lutego 2020 r. Bobby Burger przeniósł się na drugą stronę ulicy do ponad dwukrotnie większego lokalu z nowoczesnym wystrojem oraz znacznie rozszerzonym menu.

Burgerownia przy ul. Nowy Świat 27 to blisko 100 mkw. przestrzeni zaaranżowanej w nowoczesnym stylu. W menu obok klasycznych burgerów ze 100 proc. wołowiną, propozycji drobiowych i wegetariańskich, wegańskiej wersji burgera oraz frytek z autorską przyprawą, znalazły się drinki i shoty, tworzone według oryginalnych receptur.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Koktajle alkoholowe na bazie whisky, ginu czy wódki przypadną do gustu miłośnikom mocnych trunków. W ofercie znajdziemy także piwo butelkowe i z nalewaka.

– Atutem burgerowni na Nowym Świecie jest jej lokalizacja, czyli samo serce Warszawy – okolica, która nigdy nie śpi, jest gwarna i tłoczna przez cały tydzień. Dlatego to idealne miejsce na otwarcie lokalu, który będzie celem wyjścia „na miasto” a nie tylko przystankiem na dłuższej trasie – mówi Krzysztof Kołaszewski, współzałożyciel sieci Bobby Burger.

– Dotychczas autorskie, oryginalne połączenia smakowe były wyróżnikiem naszych burgerów. W nowej lokalizacji znacznie rozszerzamy menu alkoholowe, gdzie również stawiamy na niestandardowe smaki. Chcemy, aby ten lokal kojarzył się nie tylko z ciekawymi burgerami, ale także unikatowymi szotami, jak np. Bobby Lassi, który składa się z wódki kokosowej, likieru na bazie świeżego jogurtu naturalnego i musu mango. To pierwszy lokal Bobby Burger w nowym wymiarze, jednak już teraz mogę zapowiedzieć otwarcie kolejnych takich burgerowni. Najbliższe przy ul. Chmielnej w Warszawie – dodaje Krzysztof Kołaszewski.

Bobby Burger na Nowym Świecie 27 otwarty jest od poniedziałku do czwartku od 11.00 do 23.00, w niedziele od 12.00 do 22.00 oraz w piątki i soboty czynny aż do 3.00 nad ranem.

Bobby Burger to warszawska marka burgerowni, która rozpoczęła swoją działalność w 2012 roku od food trucka odwiedzającego największe wydarzenia w stolicy. Dziś to największa polska sieć burgerowni z lokalami niemal w całej Polsce. W samej Warszawie działa ich 20.