×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Bobby Burgers wchodzi w koncepty dark kitchens. To aż 5 marek, w tym 2 wegańskie!
Sieć Bobby Burger zapowiada uruchomienie 5 nowych marek w formule dark kitchens. Fot. Materiały prasowe

Bobby Burgers wchodzi w koncepty dark kitchens. To aż 5 marek, w tym 2 wegańskie!

Autor: Katarzyna Gubała Data: 17 kwietnia 2023 14:25

Sieć Bobby Burger zapowiedziała pracę nad 5 nowymi markami w formule dark kitchens. W ofercie sieci znajdą się dwie marki wegańskie oraz trzy marki kuchni: amerykańskiej, azjatyckiej i polskiej.

Koncepty będą sprzedawane w pakietach i funkcjonować w 100% na rynku delivery. Oznacza to znacznie mniejsze wymagania lokalowe - Bobby Burger szacuje, że do otwarcia własnej kuchni wystarczy powierzchnia od 25 do 35 m kw. - czytamy w komunikacie prasowym.

- Dark kitchens to nasza odpowiedź na potrzeby dzisiejszego rynku, mocno nadwyrężonego pandemią, inflacją i trudnościami na rynku pracowniczym. Z jednej strony koncepty wesprą nasze burgerownie, zapewniając im dodatkowe obroty z dowozów, z drugiej mogą stanowić samodzielny biznes - mówi Hubert Kacprzak, manager do spraw operacyjnych i sprzedaży Bobby Burger.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Jak wskazuje, proponowane przez nas formaty gastronomiczne sprawdzą się w dużych i średniej wielkości miastach, w których sektor dowozów jest mocno rozwinięty. 

- Naszych partnerów wyposażać będziemy w pełną wiedzę dotyczącą kuchni i serwowanych potraw oraz strategię promocyjną i marketingową. Podobnie jak w przypadku Bobby Burger część składników przygotowana będzie w naszej warszawskiej kuchni centralnej, co pozwoli utrzymać wysoką jakość. Do tego szkolenia i wsparcie sieci na każdym etapie inwestycji - zapewnia Hubert Kacprzak.

Nowe marki sieci Bobby Burger zadebiutują jeszcze wiosną 2023 roku. W początkowej fazie z nowych marek w formuje dark kitchens skorzystają obecni franczyzobiorcy, którzy prowadzą już swoje burgerownie. Jesienią br. opcja ta będzie już dostępna dla wszystkich zainteresowanych rozwojem biznesu gastronomicznego w tym formacie. 

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz

komentarze

  • Maciej

    Patrząc na średnie wyniki finansowe sieci BB, można w łatwy sposób wyciągnąć wnioski, że jedynym beneficjentem sieci jest Franczyzodawca.
    Nie rozumiem jak można kupić biznes franczyzowy jeśli franczyzodawca nie prowadzi również własnych restauracji i może pokazać przejrzyście swoje finanse i udowodnić dochodowość konceptu.