Partnerzy portalu
Borys Szyc, Michał Żebrowski i koń w nowej reklamie McDonald's Borys Szyc, Michał Żebrowski i koń wystąpili w nowej reklamie McDonald's/ fot. materiały prasowe

Borys Szyc, Michał Żebrowski i koń w nowej reklamie McDonald's

Autor: www.horecatrends.pl/ informacja prasowa Data: 27 stycznia 2021 16:37

Michał Żebrowski przypomina o swoim talencie do jazdy konnej i o jednej z największych ról – Jana Skrzetuskiego z „Ogniem i Mieczem”. Wszystko to w ramach nowej kampanii reklamowej McDonald’s, w której razem z Borysem Szycem odkrywa ofertę Burgerów Maestro.

Na planie reklamy oferty Burgerów Maestro z McDonald’s, za reżyserię, której odpowiada Jan Komasa, aktorzy podjęli się zakładu. Na szali postawiono dostarczenie burgerów w dość niecodziennym wydaniu.

Michał Żebrowski najwyraźniej nie ma szczęścia w zakładach – tym razem założył się z Borysem  Szycem, że znajdzie burgera lepszego niż Maestro. Próbował. W efekcie, w nowym spocie McDonald’s widzimy go, przynajmniej częściowo, w stroju rodem z legendarnego „Ogniem i Mieczem”. Stawką zakładu, było złożenie zamówienia przez linię McDrive, z gracją przemieszczając się na koniu. Zakład to zakład, więc filmowy Skrzetuski wypełnił zadanie, nie ukrywając jednak zniecierpliwienia.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

To nie pierwszy zakład aktorów. W poprzedniej odsłonie kampanii Szyc wygrał go udowadniając, że Maesto niczym nie ustępuje burgerom z ulubionej burgerowni Żebrowskiego. Wówczas zadanie aktora wiązało się z inną słynną produkcją filmową – Panem Tadeuszem.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz

komentarze

  • Smacznego

    Litwo ojczyzno moja