Partnerzy portalu
Bosacka do Kaminskiego: Dziękuję za zaproszenie na bal, ale dlaczego w Macu? Burgerem wege się nie pożywisz Katarzyna Bosacka skomentowała ''zaproszenie'' Ralpha Kaminskiego na Bal do Maka. Fot. Katarzyna Bosacka "Wiem co jem"/Facebook

Bosacka do Kaminskiego: Dziękuję za zaproszenie na bal, ale dlaczego w Macu? Burgerem wege się nie pożywisz

Autor: KG/horecatrends Data: 19 października 2022 16:25

Katarzyna Bosacka, dziennikarka i edukatorka skomentowała udział piosenkarza Ralpha Kaminskiego w reklamie McDonald's. ''Bardzo dziękuję za zaproszenie na bal, tylko zapytam wprost: dlaczego w Macu?'' - napisała.

''Bal w Maku'' to wirtualny koncert, na który zaprasza do McDonald's Ralph Kaminski. Aby wziąć udział w zabawie, niepotrzebne są zaproszenia. Wystarczy posiadać konto w aplikacji McDonald’s, żeby zyskać dostęp do koncertów nagranych w technologii rozszerzonej rzeczywistości, przygotowanych specjalnie dla uczestników programu lojalnościowego MojeM Nagrody - informowaliśmy w poniedziałek, 17 października.

''Skoro nie jesz mięsa, zostaje burger wege'' 

Katarzyna Bosacka komentując udział artysty w wydarzeniu zwróciła uwagę, że skoro Ralph Kaminski nie je mięsa, w McDonald's zostaje mu burger wege.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

''Niestety, ma on niecałe 6 g białka w 100g, więc zanadto się nie pożywisz. Nawet jeśli w zestawie weźmiesz duże frytki (434 kcal i 21 g tłuszczu), to i tak po takim "balu" Twój żołądek raczej nie będzie zadowolony. O kubkach smakowych nie wspominając'' - napisała na swoim profilu na Facebooku ''Katarzyna Bosacka "Wiem co jem". 

I dodała: ''Ciekawe jakby czuli się Twoi goście po „Wieśmaku”, który zawiera 934 kcal i do tego 65 g tłuszczu, czyli jakieś 93% naszego średniego, dziennego zapotrzebowania...? Albo po kawie latte „Chocoberry”, która ma 416 kcal w porcji, w tym 62 g cukru, czyli ok. 12,5 łyżeczki?''. 

Wcześniej brała pod lupę zestaw Maty i donuty Ekipy

Katarzyna Bosacka jest znana z komentowania udziału osób publicznych, idoli młodzieży w reklamach różnych produktów spożywczych. Rok temu krytykowała zestaw Maty. 

Czytaj więcej Mata w McDonald's: Bosacka miażdży skład zestawu rapera

Wzięła też na tapet donut EKIPY Friza i Dooti Donuts, dostępne w sklepach Biedronki.

Czytaj też Bosacka bierze pod lupę donut Ekipy: „56 składników w 1 pączku”

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz

komentarze

  • Gośćkrysia

    Bosacką lepiej milcz! A Twoje dzieci nie chodzą do Maka?