Partnerzy portalu
Bracia Collins zamknęli FUEGO w Warszawie. Teraz zapraszają do U Wędzonych w Sopocie Fuego mówi ''do zobaczenia, teraz bracia Collins zapraszają do ''U Wędzonych'' w Sopocie. Fot. U Wędzonych/Facebook

Bracia Collins zamknęli FUEGO w Warszawie. Teraz zapraszają do U Wędzonych w Sopocie

Autor: KG/horecatrends Data: 02 listopada 2022 12:30

''Pod nowym szyldem i w nowym miejscu zapraszamy was na naprawdę pyszne pastrami, ale nie tylko'' - napisał o ''U Wędzonych'' w Sopocie Rafał Collins. Lokal z amerykańskim BBQ zaprasza m.in. na pastrami i burgery.

''Sopot działa już prawie od roku ale jako, że teraz zostaliśmy współudziałowcami zamierzamy tą markę rozbudować i pielęgnować tak aby już wkrótce zawitała i w twoim miescie !'' - poinformował Rafał Collins na swoich social mediach. 

Na co do U Wędzonych?

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

U Wędzonych w Sopocie to restauracja z kuchnią amerykańską. Lokal przy Grunwaldzkiej 8 zaprasza głównie na amerykańskie BBQ, a w menu U Wędzonych znajdziemy m.in. pastrami, burgery, poliki wołowe, grillowane żebro wołowe czy skrzydełka z kurczaka. Na gości czekają też pierogi z szarpanym mięsem i sałatki. 

Czy to koniec Fuego?

Rafał Collins dodał, że Fuego - Bar & Grill by Bracia Collins w Warszawie ''nie mówi żegnaj, lecz do zobaczenia''.

''(...) tymczasem jednak mam nadzieję, że to koniec naszych pandemiczno - problemowych czasów związanych z prowadzeniem restauracji i mamy nadzieję, że wasze wsparcie oraz obecność przyczni się do rozwoju brandu, wbrew przeciwnościom losu podwyżkom cen oraz idiotycznej czasem biurokracji. Nie poddajemy się'' - wyjaśnia.

Collins zachęcił też swoich obserwatorów do zgłaszania, w jakim mieście mógłby powstać lokal taki jak Fuego. 

Przypomnijmy, że w sierpniu bracia Collins poinformowali o zamknięciu restauracji Fuego serwującej dania z grilla, która od 2020 roku znajdowała się przy ulicy Brackiej 18 w Warszawie. 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz