×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Burger King poszerza menu roślinne. Jakie burgery dołączyły do Plant-based Whopper?
Do oferty Burger Kinga weszły kolejne roślinne propozycje. Fot. Materiały prasowe

Burger King poszerza menu roślinne. Jakie burgery dołączyły do Plant-based Whopper?

Autor: KG/horecatrends Data: 06 lipca 2022 12:25

Burger King kontynuuje współpracę z The Vegetarian Butcher i powiększa bezmięsną ofertę o kolejne roślinne propozycje m.in. Plant-based Royale i Plant-based Cheeseburger.

Kolejne roślinne propozycje w menu Burger King to Plant-based Royale, Plant-based Cheeseburger, Plant-based Double Cheeseburger, Plant-based Chilli Cheeseburger oraz Plant-based Hamburger. 

Burgery można zamawiać we wszystkich restauracjach Burger King na terenie Polski. Rozszerzenie roślinnego menu w restauracjach Burger King jest odpowiedzią na rosnący wege apetyt gości - czytamy w komunikacie prasowym. 

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- Burger King odpowiada na trendy konsumenckie oraz oczekiwania gości, którzy po wprowadzeniu Plant-based Whopper i Plant-based Nuggets dopytywali o kolejne bezmięsne pozycje - komentuje Zuzanna Kilar-Tyczyńska, brand manager Burger King Polska. 

The Vegetarian Butcher powstał z miłości do mięsa

The Vegetarian Butcher założył Jaap Korteweg, rolnik od dziewięciu pokoleń i prawdziwy miłośnik mięsa, który zdecydował się przejść na wegetarianizm. Firmę uruchomił, by zaspokoić własne zapotrzebowanie na wysokiej jakości “mięsne” produkty pochodzenia roślinnego. Produkty TVB sprzedawane w 17 krajach. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz