Partnerzy portalu
Burgerownia dostała rachunek za prąd na 21 tys. zł. ''Żegnamy się, dziewiątych urodzin nie będzie!'' Burger Store w Rzeszowie ogłosił, że 9. urodzin nie będzie. Burgerownia zamknęła się. Fot. Burger Store/Facebook

Burgerownia dostała rachunek za prąd na 21 tys. zł. ''Żegnamy się, dziewiątych urodzin nie będzie!''

Autor: KG/horecatrends Data: 04 listopada 2022 08:40

Właściciele Burger Store w Rzeszowie ogłosili, że po tym, jak otrzymał rachunek za prąd w wysokości 21 tys. zł - zdecydowali o zamknięciu lokalu.

Burgerownia przy Kopernika 5 w Rzeszowie działała prawie 9 lat. 

''Kilka dni temu dostaliśmy rachunek za prąd, który nie wynosił jak zwykle 4000-5000 zł, a 21000 zł i niestety nie był to błąd'' - napisali właściciele Burger Store. 

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Lokal po burgerowni od początku listopada jest już do wynajęcia. 

Wzrost kosztów działalności sprawił, że o zamknięciu lokalu zdecydował właściciel Dobrego Składu, lokalu z kebabem rzemieślniczym w Sosnowcu. 

Dobry Skład ogłosił ''ostatni tydzień naszej działalności'' na początku października. Ostatecznie pożegnał się 10 października. Jak napisał właściciel na profilu lokalu na Facebooku: ''Jutro powinienem otworzyć lokal ale tego nie zrobię. Powód to głównie rosnące koszty utrzymania czegoś na poziomie''.

Czytaj też Lokal z kebabem rzemieślniczym w Sosnowcu zamyka się. ''Musiałby kosztować 40 zł''

W Radomiu po 5 latach działalności zamknęła się restauracja z muzyką na żywo ''Łyżka & Widelec''. Po 7 latach zamknęli się też Winowajcy Tapas & Wine Bar w Radomiu.

Czytaj więcej Winowajcy znikają z Radomia. Tapas & Wine Bar żegna się ''na pełnej petardzie''

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz