Partnerzy portalu
Burgery Blowka w SPHINX - można je zamówić tylko w jednej opcji Oferta Blow Burgers i restauracji SPHINX to cztery różne opcje burgerów. Fot. Materiały prasowe

Burgery Blowka w SPHINX - można je zamówić tylko w jednej opcji

Autor: Oprac. KG Data: 21 listopada 2022 13:00

Fani burgerów Karola “Blowka” Gązwy mogą teraz spróbować ich zupełnie nowej odsłony, odbierając je w wybranych restauracjach SPHINX w Polsce w opcji “take away”.

Jak informuje Łukasz Piekut, CMO Rebel Tang, zarządzającej marką Blow Burgers, od startu Blow Burgers w lutym 2022 firma zrealizowała dziesiątki tysięcy transakcji i otrzymała gigantyczny, szczery feedback od klientów i fanów Blowka.

- Na podstawie ogromnej ilości danych i opinii, wdrożyliśmy zmiany, które pomogły nam udoskonalić ofertę. Niezwykle ważny dla dalszego rozwoju marki był także dobór partnera restauracyjnego. Zdecydowaliśmy się na współpracę z siecią SPHINX, która gwarantuje nam realizację zamówień na wysokim poziomie - mówi Łukasz Piekut.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Burgery Blowka w sieci SPHINX

Oferta jest dostępna do 18 grudnia. Zamówienia są realizowane tylko w formie odbioru osobistego, a dania można zamawiać przez stronę www.blowburgers.pl. Burgery Blowka są dostępne aż w 39 miastach, w tym w  69 lokalach sieci SPHINX oraz w 8 wyselekcjonowanych lokalach partnerskich Rebel Tang - czytamy w komunikacie prasowym.

- Jesteśmy podekscytowani tą współpracą i liczymy, że nasi goście oraz klienci Blow Burgers będą zadowoleni z burgerów. Sfinks Polska od zawsze był i jest otwarty na nowinki technologiczne, co pokazujemy przez naszą ofertę wirtualnych restauracji czy własną platformę do zamawiania jedzenia. Współpraca z Rebel Tang i marką Blow Burgers jest świetnym przykładem, że nowoczesna technologia idzie w parze z nowoczesną gastronomią, a sieć SPHINX cały czas rozwija się w tym kierunku - Mateusz Cacek, wiceprezes zarządu Sfinks Polska, spółki do której należy sieć SPHINX.

Oferta Blow Burgers i restauracji SPHINX to cztery różne opcje burgerów, dostępnych w zestawie z frytkami w różnych rozmiarach i napojem. Specjalną propozycją jest zestaw kibica, czyli trzy burgery, największe frytki oraz napoje.

Czytaj też Restauracja influencerska - kto może ją otworzyć?

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz