Partnerzy portalu
Caffe MOYA na kolejnej stacji paliw Caffe MOYA na stacji w Kórniku. / fot. materiały prasowe

Caffe MOYA na kolejnej stacji paliw

Autor: oprac. JS Data: 24 października 2022 11:50

W podpoznańskim miasteczku Kórnik otwarto nową stację paliw MOYA. Na stacji znajdziemy m.in. koncept kawiarniano-gastronomiczny Caffe MOYA.

MOYA poszerza sieć stacji paliw

Stacja paliw w Kórniku oferuje każdy rodzaj paliwa – benzynę 95, 98, olej napędowy standardowy i uszlachetniony ON MOYA Power. Nie brakuje tu także LPG. Ponadto kierowcy mogą skorzystać z kompresora i myjni bezdotykowej oraz ręcznej. Dla kierowców pojazdów ciężarowych przygotowano szybki wlew diesla, płyn AdBlue i miejsce parkingowe.

Obiekt zlokalizowany jest na drodze gminnej relacji Śrem-Poznań-Środa Wielkopolska, w pobliżu węzła Kórnik na drodze ekspresowej S11. Nowa stacja funkcjonuje na zasadzie współpracy franczyzowej.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Caffe MOYA na stacji w Kórniku

Stacja MOYA w Kórniku wyposażona jest w wielobranżowy sklep oraz koncept kawiarniano-gastronomiczny Caffe MOYA. Sklep oferuje szeroki asortyment artykułów spożywczych – przekąsek na zimno, słodyczy i napojów. Nie brakuje w nim także artykułów motoryzacyjnych.

W Caffe MOYA z kolei klienci mogą napić się kawy w wielu wariantach, spróbować hot-dogów, zapiekanek, a także wielu innych artykułów na słodko.

Stacja czynna jest 24 godziny, 7 dni w tygodniu, także w niedziele niehandlowe.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz