Partnerzy portalu
Centrum Praskie Koneser z większą strefą gastronomiczną 11 nowych miejsc w praskim Koneserze. Wśród nich restauracje, klub jazzowy, muzeum, centrum twórcze oraz inne unikalne sklepy i usługi/fot. materiały prasowe

Centrum Praskie Koneser z większą strefą gastronomiczną

Autor: MB Data: 14 czerwca 2022 15:20

W praskim Koneserze pojawio się 11 nowych punktów. Wśród nich są restauracje, klub jazzowy, muzeum, centrum twórcze a także sklepy i usługi

  • Muzeum Sztuki Fantastycznej, galeria komiksu i autorskie koncepty gastronomiczne.
  • W Centrum Praskim Koneser pojawiają się kolejne klimatyczne miejsca, wzbogacające szeroką ofertę zabytkowej wytwórni wódek. 
  • Centrum Praskie Koneser to wielofunkcyjny, ponadpięciohektarowy obiekt na stołecznej Pradze-Północ. 

Odrestaurowane budynki z czerwonej cegły, industrialny Pasaż Konesera i plac Konesera tworzą dziś miejsce, w którego skład wchodzą obiekty o różnym przeznaczeniu: mieszkaniowym, biurowym, handlowo-usługowym, gastronomicznym, kulturalnym czy hotelowym (Hotel Moxy Praga). W Koneserze znajduje się też jedyny w Europie Środkowo-Wschodniej Campus Google for Startups.

Wokół zamkniętego dla ruchu samochodowego placu Konesera zlokalizowane są różne koncepty gastronomiczne a także sklepy, punkty usługowe i kulturalno-rozrywkowe.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

11 nowych miejsc w praskim Koneserze

Koneser to miejsce, które przyciąga kolejnych najemców, chcących się rozwijać na Pradze. W ostatnim czasie zostało lub zostanie otwartych 11 nowych miejsc, które uzupełnią ofertę tego miejsca. Wśród nich są m.in.:

Twórcze Caffe - kawiarnia, w której jakość i ekologia są motywem przewodnim. W ofercie kawa dostarczana z pobliskiej, rzemieślniczej palarni, serwowana do kubków w 100% papierowych. Do tego kanapki w wersji wege i nie-wege oraz słodkie co nieco bez konserwantów i ulepszaczy. Uczestnik akcji „Z własnym kubkiem” Polskiego Stowarzyszenia Zero Waste.

Freya Cafe & Deli – miejsce bazujące na kuchni roślinnej i wegetariańskiej z aromatyczną kawą, kanapkami, przetworami i wyselekcjonowanymi produktami. Główną misją Freya Cafe jest wykorzystanie lokalnych, sezonowych składników w duchu zero waste.

Six Seasons – The Spirt of Music – połączenie gastronomii i muzyki. W ofercie lokalu znajdą się dania inspirowane kulinarnymi podróżami, o oryginalnych smakach. W barze serwowane będą kraftowe alkohole. Na fanów muzycznych doznań czekają występy na żywo, transmisje koncertów oraz oryginalny festiwal muzyczny!

Setki Powodów – już wkrótce w Muzeum Polskiej Wódki powstanie nowatorskie, otwarte, pełne niezobowiązującej klasy i najwyższej jakości produktów miejsce. W barze będzie można się spotkać się z przyjaciółmi, rozkoszować koktajlami, muzyką na żywo oraz skosztować oryginalnego menu.

Concept Food&Wine – restauracja, która będzie serwowała połączenia smaków kuchni europejskiej w towarzystwie wyselekcjonowanych alkoholi. Miejsce dopełni Cigar Lounge, czyli komfortowa przestrzeń do degustacji cygar.

Część gastronomiczna, czyli sekcja „Koneser Smakuje” to kilkanaście restauracji oraz kawiarni z kuchnią i przysmakami z całego świata. Są wśród nich: Azia Restaurants, Bar ¾, Boska Woda i Zagroda, Bombaj Masala, Columbus Coffee, Ferment Praski, Frankie's, Koneser Grill, Moxy Bar – Moxy Warsaw Praga, ORZO People Music Nature, Pijalnia Czekolady E. Wedel, Syreni Śpiew Koneser.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz