Partnerzy portalu
Cheese Pliz! Pasibus jesienią postawiło na serowe menu Pasibus startuje ze specjalnym serowym menu. / fot. materiały prasowe

Cheese Pliz! Pasibus jesienią postawiło na serowe menu

Autor: oprac. JS Data: 08 października 2022 11:05

Pasibus przygotował ofertę, w ramach której do spróbowania są burger i frytki polane płynnym serem. Od wtorku, 27 września, oferta Cheese Pliz! jest dostępna we wszystkich lokalach sieci w 14 miastach w Polsce.

Pasibus na jesień proponuje serową ucztę

W nowym serowym menu Pasibusa znalazł się Burger Cheese Lava - z kotletem, duszoną cebulą, boczkiem, serem Cheddar, sosem BBQ – polany dodatkowo płynnym serem. Kanapkę można zamówić w zestawie, a wraz z nim podawana jest para rękawiczek, która ułatwi konsumpcję. W serowym menu znalazła się również Cheese Fryta, czyli frytki polane płynnym serem w dwóch wersjach – standardowej (z boczkiem i szczypiorkiem) oraz na ostro (z boczkiem i jalapeno). 

Serowych specjałów można spróbować wyłącznie na miejscu w lokalach we Wrocławiu, Łodzi, Katowicach, Poznaniu, Warszawie, Opolu, Olsztynie, Częstochowie, Lublinie, Bydgoszczy, Gdyni, Szczecinie, Kaliszu i w najnowszym lokalu sieci – w Zielonej Górze. 

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Menu Cheese Pliz! będzie dostępne do 7 listopada br.  

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz

komentarze

  • Gość

    A wege nie ma?