Cheeseburgery z jalapeño w ofercie... ŻabkiWirtualnemedia - 22 maja 2020 17:54


Sieć Żabka poszerzyła portfolio szybkich przekąsek marki własnej o cheeseburgery. Kanapki w dwóch wariantach - klasycznym i jalapeño - kosztują 4,99 zł za sztukę.

Od 20 maja w strefie Żabka Café na klientów czekają cheeseburgery w wariancie klasycznym i jalapeño. Kanapki kosztują 4,99 zł za szt. Można ją kupić na ciepło lub na zimno, do przygotowania samodzielnie w domu.

– Poszerzając nasz asortyment, zawsze staramy się wychodzić naprzeciw aktualnym oczekiwaniom naszych klientów. W czasie pandemii dostęp do restauracji został mocno ograniczony i wielu klientów musiało zrezygnować ze swoich ulubionych produktów. To z myślą o nich, we współpracy z naszym sprawdzonym partnerem handlowym, wprowadziliśmy do oferty cheeseburgery. To idealna propozycja na pożywną przekąskę w pracy czy szybki posiłek w domu – Jerzy Roguski, dyrektor handlowy w firmie Żabka Polska.

Koncept Żabka Cafe oferuje min. hot-dogi, zapiekanki, panini czy tosty. W jego asortymencie znajdują się świeżo mielone na miejscu kawy, m.in. czarna, biała, espresso, cappuccino czy latte podawane w ekologicznych kubkach.