×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Chef Amaro znów gotuje na Farmie. W kwietniu i maju kolacje, ale jest też Masterclass
W lutym chef Modest Amaro gotował w restauracji ARCO by Paco Pérez w Gdańsku. Fot. ARCO by Paco Pérez/Facebook

Chef Amaro znów gotuje na Farmie. W kwietniu i maju kolacje, ale jest też Masterclass

Autor: PTWP - horecatrends.pl Data: 19 marca 2023 13:25

W kalendarzu rezerwacji Forgotten Fields Farm pojawiły się terminy na kwiecień i maj 2023 r. Kolacje ''Farm dining'' w formie Chef’s table to wydarzenie na 12 osób. Ile kosztuje kosztuje kolacja na Farmie?

Po zimowej przerwie w kalendarzu rezerwacji na stronie farmy należącej do chefa Wojciecha Modesta Amaro pojawiły się terminy kolacji na Farmie w kwietniu i maju 2023 roku.

Czytaj więcej Ile restauracji ma Amaro? Co z kolacjami na Farmie?

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Jak wynika z informacji, koszt menu Amaro Chef’s table to 1450 zł za osobę (do menu należy doliczyć 10% service charge). Kolację przewidziano na 12 osób.

''Tego wieczoru poznasz filozofię tworzenia dań w oparciu o Kalendarz Natury, zakosztujesz specjalnie dobranych napojów i alkoholi botanicznych. Odkrywając Farm Dining spróbujesz produktów prosto z pola uprawianych w zrównoważony sposób tzn. z zachowaniem ich wartości odżywczych oraz zdrowotnych, a także w sposób bezpieczny dla ekosystemu'' - czytamy o tych wydarzeniach.

Czytaj też Amaro o Forgotten Fields Farm: chcemy organizować kolacje na 12 osób, ''raczej nie będzie tanio''

Po sprawdzeniu czterech wiosennych terminów kolacji na Farmie pojawia się jednak informacja ''brak miejsc''. Dostępny jest za to majowy termin na Masterclass - tu cena to 4850 zł za osobę. 

Co to jest Forgotten Fields Farm Amaro?

Forgotten Fields Farm powstała w Dębówce pod Warszawą. Według chefa Wojciecha Modesta Amaro ma być samowystarczalną farmą połączoną z autorskim projektem kulinarnym. 

„Odnalazłem miejsce, gdzie pracując z naturą spełniam swoje marzenie o życiu pełnym harmonii pomiędzy pasją a rodziną. To tu czerpię radość z gotowania z własnych upraw, pamiętając o otaczającym mnie środowisku i przyszłych pokoleniach. Jednym słowem Farma to mój Dom” - pisze Modest Amaro na stronie Forgotten Fields Farm. 

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz