Partnerzy portalu
Chipsy Lay's o smaku KFC i darmowy Twister Nowa promocja od Lay's i KFC; fot. mat.pras.

Chipsy Lay's o smaku KFC i darmowy Twister

Autor: PP Data: 24 listopada 2021 10:03

Nowe chipsyLay's inspirowane smakiem KFC są dostępne w bardzo limitowanej edycji w Lidlu, Żabce oraz oczywiście w restauracjach KFC. W każdej paczce Lay’s znajduje się kod promocyjny na zakup dwóch Twisterów w KFC w cenie jednego.

Chipsy Lay's o smaku KFC

Limitowana edycja chipsów Lay’s o smaku kurczaka KFC jest już dostępna w sklepach sieci Lidl i Żabka oraz w restauracjach KFC na terenie całego kraju. Opakowania różnią się gramaturą oraz ceną – w sklepach Lidl znajdziemy paczki 230 g w cenie 5,99 zł, w Żabce – 140 g w cenie 4,99 zł, natomiast w restauracjach KFC – 140 g do kupienia osobno w cenie 5,95 zł oraz jako powiększenie dowolnego zestawu w cenie 4,95 zł. W każdej paczce jest kod promocyjny na „2 Twistery w cenie 1”.

Promocja Lay's i KFC

Aby skorzystać z promocji znajdującej się w środku opakowania wystarczy udać się do ulubionej restauracji KFC – w kiosku samoobsługowym wystarczy wpisać jedynie kod z opakowania, natomiast przy realizacji kodu przy kasie należy mieć ze sobą opakowanie, aby podać numer kodu kasjerowi. Oferta KFC x Lay’s jest dostępna tylko w ww. sieciach sprzedaży i tylko do wyczerpania zapasów. Promocję „2 Twistery w cenie 1” można zrealizować wyłącznie w restauracjach KFC na miejscu, nie jest ona dostępna w przy wybraniu opcji dostawy. Co ważne, kody nie sumują się.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz