Partnerzy portalu
Cukiernia Raszczyk z nową lokalizacją w Gdańsku Cukiernia Raszczyk z nową lokalizacją w Gdańsku. / fot. facebook.com/cukierniaraszczyk

Cukiernia Raszczyk z nową lokalizacją w Gdańsku

Autor: oprac. JS Data: 14 czerwca 2022 11:27

Cukiernia Raszczyk wynajęła 92 mkw. w Morskim Parku Handlowym w Gdańsku.

Raszczyk to działająca od 1991 roku firma cukiernicza, która od 2000 roku rozwija własną sieć punktów firmowych – piekarni, cukierni oraz kawiarni. Obecnie posiada ich 70 od Pomorza po Lublin. Firma dostarcza swoje wyroby do ponad 600 odbiorców.

Cukiernia Raszczyk poszerza ofertę gastronomiczną Morskiego Parku Handlowego 

Morski Park Handlowy to obiekt o łącznej powierzchni 41 tys. mkw., zlokalizowany w pobliżu obwodnicy Gdańska. W minionych 24 miesiącach swoje sklepy w kompleksie przy ul. Przywidzkiej powiększyły takie marki jak BRW, JYSK, Meble VOX, Arte, Pan Materac oraz RTV Euro AGD. Do grona najemców Morskiego Parku Handlowego należą także hipermarket Carrefour, market budowlany OBI, Jula, McDonald's i MediaExpert.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- Cieszymy się, że mamy możliwość poszerzenia oferty gastronomicznej o koncept wnoszący nową jakość. Cukiernia-Piekarnia Raszczyk w istotny sposób uzupełnia grono najemców Morskiego Parku Handlowego – mówi Koen Tegel, RPG Asset Management.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz