×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Czas poinformować, jak lokal będzie czynny w święta wielkanocne
Potencjalni goście wypytują restauracje na social mediach: ''Czy jesteście czynni w święta?''. Fot. Shrimp House/Facebook

Czas poinformować, jak lokal będzie czynny w święta wielkanocne

Autor: KG/horecatrends Data: 14 kwietnia 2022 10:00 | Aktualizacja: 14 kwietnia 2022 16:52

W mediach społecznościowych coraz częściej pojawiają się pytania gości, które lokale gastronomiczne będą czynne w święta i w jakich godzinach.

Wielkanoc 2022 - jak lokale będą czynne

''Czy jesteście czynni w święta?'', ''Jakie lokale są czynne w święta wielkanocne?'' - na Facebooku przybywa pytań potencjalnych gości. Następny w kolejce jest długi weekend majowy - 1 maja wypada w niedzielę. 

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

O to, na ile wcześniej lokal powinien informować, jak będzie czynny - spytaliśmy Agnieszkę Borek, współwłaścicielkę agencji konsultingowej ''Fika dla gastronomii'':

- Tydzień wcześniej. Możemy tę informację w postaci postu czy grafiki przypiąć na górze profilu lokalu na Facebook. Wtedy wyświetla się użytkownikom jako pierwsza. Informacji o godzinach otwarcia lokali szukamy nie tylko na Facebook, ale i googlujemy, dlatego tak ważne jest uaktualnianie przez lokale tych informacji na wizytówkach Google. Trafienie na zamknięte drzwi potrafi zniechęcić gości na długo.

Bary krewetkowe Shrimp House informując o godzinach otwarcia w Święta Wielkiej Nocy połączyły logo konceptu z motywami świątecznymi. 

Czytaj też: Dania na Wielkanoc najlepiej sprzeda sesja produktowa

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz