×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Da Grasso dołączyło do Polskiej Organizacji Franczyzodawców
- Członkostwo w Polskiej Organizacji Franczyzodawców to duże wyróżnienie dla naszej sieci - mówi Magdalena Piróg, Prezes Zarządu Da Grasso. Fot. Da Grasso

Da Grasso dołączyło do Polskiej Organizacji Franczyzodawców

Autor: Katarzyna Gubała Data: 21 marca 2023 13:45

Da Grasso, największa franczyzowa sieć pizzerii w Polsce, dołączyło do grona firm zrzeszonych w Polskiej Organizacji Franczyzodawców. Jak wskazuje Magdalena Piróg, Prezes Zarządu Da Grasso - przynależność do POF to dla Da Grasso kolejny krok na drodze umacniania czołowej pozycji marki na rynku usług gastronomicznych oraz możliwość poszerzania wiedzy i wymiany doświadczeń ­z przedstawicielami branży.

Przystąpienie do Polskiej Organizacji Franczyzodawców jest uzależnione od spełnienia wymogów statusowych oraz przestrzegania założeń Europejskiego Kodeksu Etyki Franczyzy. Da Grasso, jako czołowy przedstawiciel franczyzodawców w sektorze gastronomicznym w naszym kraju, stał się naturalnym kandydatem, aby dołączyć do struktur organizacji - informuje firma. 

- Członkostwo w Polskiej Organizacji Franczyzodawców to duże wyróżnienie dla naszej sieci. Wytaczanie nowych kierunków rozwoju i wymiana doświadczeń z przedstawicielami innych firm, pozwalają na zdobywanie wiedzy i wyciąganie cennych wniosków w zakresie zarządzania i prowadzenia sieci franczyzowej. Jestem przekonana, że będzie to niezwykle owocna współpraca, którą traktujemy jako duże wyróżnienie, ale również jako zobowiązanie i szansę na dalszy rozwój sieci oraz poszczególnych restauracji Da Grasso - komentuje Magdalena Piróg, Prezes Zarządu Da Grasso.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Polska Organizacja Franczyzodawców - jakie są jej cele?

Polska Organizacja Franczyzodawców powstała w 2000 r. Celem działalności organizacji jest kreowanie najlepszych warunków do rozwoju franczyzy w naszym kraju oraz stworzenie platformy do wymiany doświadczeń, między firmami o tym profilu biznesowym. POF aktywnie reprezentuje interesy zrzeszonych firm na szczeblu międzynarodowym, ogólnopolskim i samorządowym. Polska Organizacja Franczyzodawców należy również do Europejskiej Federacji Franczyzy, Światowej Rady Franczyzy, a w 2021 r. dołączyła do World Franchise Network.

Czytaj też Od 12 lat z sukcesem prowadzi franczyzę Da Grasso. W nowym lokalu biznes rozkwitł jeszcze bardziej

 

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz