×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Darmowa kawa w McDonald's? Tak, ale trzeba spełnić warunki
Jak dostać darmową kawę w McDonald's? | fot. Shutterstock

Darmowa kawa w McDonald's? Tak, ale trzeba spełnić warunki

Autor: Witold Stech Data: 13 lutego 2023 17:35

Darmową kawę w McDonald's może dostać każdy po spełnieniu odpowiednich warunków. Należy wcześniej dokonać zakupu w sieci i wykorzystać paragon, a następnie skorzystać z aplikacji. Co trzeba zrobić?

Jak dostać darmową kawę w McDonald's?

Pierwszym koniecznym do spełnienia warunkiem jest dokonanie (jakiegokolwiek) zakupu w sieci i otrzymanie paragonu (w kiosku, przy kasie, w McDrive lub w McDelivery). Jego numer będzie potrzebny do wprowadzenia w aplikacji.

Skoro o aplikacji McDonald's mowa - specjalny kod z paragonu przyda nam się po jej uruchomieniu i dotarciu do sekcji "Wypełnij ankietę Opinia Gościa".

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Darmowa kawa w McDonald's za ankietę

Darmową kawę w McDonald's dostaniemy po wypełnieniu w aplikacji ankiety. | fot. McDonald's

Po kliknięciu w boks "wypełnij ankietę" trzeba będzie podać kod z paragonu (w wersji QR lub alfanumeryczny), a następnie wypełnić pozostałe pola. Każda wypełniona ankieta to kupon na małą kawę w McDonald's - można wybrać czarną lub białą. Trzeba mieć ukończone 16 lat (takie są obecnie wymagania konieczne do rejestracji w aplikacji).

Kupon na darmową kawę upoważnia do odbioru jednego produktu gratis, który wskażemy na kuponie. Należy jednak pamiętać o tym, by w odpowiednim czasie wykorzystać kod z paragonu, mamy na to 48 godzin, później traci swą ważność.

Gdzie odebrać darmową kawę w McDonald's?

Nagroda po wypełnieniu ankiety pojawi się w aplikacji w zakładce okazYEAH. Kupon będzie ważny przez 7 dni od jego wygenerowania i można go zrealizować w każdej restauracji McDonald's w Polsce, z wyłączeniem tych na terenie Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina w Warszawie oraz Portu Lotniczego im. Lecha Wałęsy w Gdańsku. Nie można z niego skorzystać także w ramach usługi McDelivery.

I informacja dodatkowa - możemy wypełnić jedną ankietę dziennie, wobec czego na kolejną darmową kawę w McDonald's możemy się załapać dopiero kolejnego dnia (pod warunkiem, że dokonamy tam wcześniej zakupu).

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News

SŁOWA KLUCZOWE

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz