×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Der Elefant tylko dla zaszczepionych i przetestowanych. Właściciel wyjaśnia decyzję
Restauracja Der Elefant jako pierwsza w Polsce zdecydowała się na przyjmowanie w restauracji wyłącznie gości zaszczepionych. / fot. materiały prasowe

Der Elefant tylko dla zaszczepionych i przetestowanych. Właściciel wyjaśnia decyzję

Autor: Forbes.pl Data: 03 grudnia 2021 10:59 | Aktualizacja: 04 grudnia 2021 11:12

Restauracja Der Elefant jako pierwsza w Polsce zdecydowała się na przyjmowanie w restauracji wyłącznie gości zaszczepionych, ozdrowieńców i osoby z negatywnymi testami nie starszymi niż 48 godzin. Skąd taka decyzja? Wyjaśnia Artur Jarczyński, właściciel stołecznej restauracji.

Od października goście stołecznej restauracji Der Elefant są proszeni przed wejściem do środka, wzorem innych krajów europejskich, o okazanie dokumentu potwierdzającego zaszczepienie, wyzdrowienie lub negatywny test. W rozmowie z portalem Forbes.pl tę decyzję skomentował właściciel lokalu Artur Jarczyński.

Dlaczego Der Elefant stał się restauracją tylko dla zaszczepionych i przetestowanych?

– Rząd tego nie wymaga, ale ja, prowadząc restaurację, czuję się odpowiedzialny za gości i współpracowników. Dlatego chciałem, aby — tak jak oferujemy gościom najlepszy serwis, najlepsze produkty i dania — także w kwestii bezpieczeństwa obowiązywał u nas najwyższy standard – wyjaśnił właściciel Der Elefant.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

– Po dwóch dniach hejtu wszystko wróciło do normy, a teraz nawet przybywa gości, bo jesteśmy bezpieczną wyspą w czasie narastającej czwartej fali pandemii – dodał restaurator. 

Czytaj więcej: forbes.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz