Partnerzy portalu
DL Shopping Center w Knurowie powiększa ofertę gastronomiczną Pizzeria Da Grasso, Arman Kebab, Kebab Friends i Ha Long - to nowymi najemcy gastronomiczni w DL Shopping Center w Knurowie. / fot. materiały prasowe

DL Shopping Center w Knurowie powiększa ofertę gastronomiczną

Autor: propertynews.pl Data: 25 maja 2021 13:35

Pizzeria Da Grasso, Arman Kebab, Kebab Friends i Ha Long - to nowymi najemcy gastronomiczni w DL Shopping Center w Knurowie. Nowi najemcy wynajęli w sumie blisko 400 mkw. powierzchni.

DL Invest Group do swojego parku handlowego w Knurowie wprowadził czterech najemców gastronomicznych: pizzeria Da Grasso, Arman Kebab, Kebab Friends i Ha Long.

- Gastronomia w parkach handlowych będzie się z pewnością dalej rozwijać. Otrzymujemy wiele zapytań ze strony najemców działających na tym rynku, jak również ze strony innych, sieciowych najemców, którzy do tej pory swoje sklepy mieli jedynie w dużych galeriach handlowych lub w innych lokalizacjach w centrach dużych miast. Wychodząc naprzeciw popytowi realizujemy w małych i średnich śląskich miastach kolejne dwa obiekty i rozważamy przejęcia lub realizację następnych nieruchomości – podsumowuje Łukasz Tomczyk.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Park handlowy DL Shopping Center w Knurowie zlokalizowany jest przy ulicy 1 Maja 74. Oferuje swoim najemcom 6000 mkw. powierzchni najmu. Knurów zamieszkuje 36 000 osób. 

Czytaj więcej: propertynews.pl

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz