Partnerzy portalu
Dzień i Noc otwiera się stacjonarnie Stołeczna restauracja Dzień i Noc dołączyła do grona lokali, które otworzyły się stacjonarnie pomimo obostrzeń. Restauracja jest otwarta dla gości od 12 lutego. / fot. facebook.com/DZIEN.I.NOC.Hala.Mirowska

Dzień i Noc otwiera się stacjonarnie

Autor: horecatrends.pl Data: 16 lutego 2021 12:14

Stołeczna restauracja Dzień i Noc dołączyła do grona lokali, które otworzyły się stacjonarnie pomimo obostrzeń. Restauracja jest otwarta dla gości od 12 lutego.

- W końcu #OTWIERAMY! Od 12.02 #PIĄTEK zapraszamy STACJONARNIE do naszej restauracji! Z ważnych info: Stoliki możecie rezerwować pod numerem +48 667 607 605 lub hello@dzieninoc.com. Dzięki temu będziemy mogli sprawniej zarządzać obłożeniem restauracji, a Wy macie pewność, że będzie czekał na Was przygotowany stolik! Dokonujcie rezerwacji - czytamy na profilu lokalu w mediach społecznościowych. 

- Wirusa traktujemy poważnie, więc działamy w reżimie sanitarnym. Nasze stoliki są od siebie oddalone o 2 metry, jest ich mniej, a każdy jest oczywiście DEZYNFEKOWANY. Obsługa ma maseczki. Zapewniamy dezynfekcję rąk - dodano w poście. 

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz