×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Ewa Chodakowska wspiera Ukraińców. Zapewnia batony i ciepłe posiłki ze swojego cateringu
Ewa Chodakowska zaangażowała się w pomoc dla obywateli Ukriany. Dostarczy ciepłe posiłki i batony potrzebującym /fot. Facebook

Ewa Chodakowska wspiera Ukraińców. Zapewnia batony i ciepłe posiłki ze swojego cateringu

Autor: MB Data: 27 lutego 2022 15:29

- Razem z moimi partnerami BeRAW/ewachodakowska i Purella Superfoods wspieramy FUNDACJE @dobrafabryka - ludzie z tej fundacji są obecnie na przejściu granicznym Korczowa – Krakowiec - informuje przez Social Media Ewa Chodakowska.

Przekazujemy tysiące batonów BeRAW, batonów i musów BeRAW kids dla dzieci oraz tysiace musli Purella.

 

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- Prezes BE RAW i Purella, jedzie na przejście graniczne do Medyki, z samochodem pełnym produktów dla osób czekajacych w kolejkach - zabieramy stamtąd kobietę z dziećmi i zapewniamy jej hotel w Warszawie - informuje trenerka.

- Odpowiadamy też na kilka prywatnych zbiorek i przekazujemy w przyszłym tygodniu tysiące batonów, które mają trafić na Ukrainę, razem ze zbieranymi przez te prywatne osoby lekami, ubraniami, potrzebnymi rzeczami. Razem z moimi Bebiocosmeticss, wysłaliśmy w piątek tysiąc kosmetyków do Lwowa - poszedł pierwszy transport. Wspieramy tez prywatne zbiórki, które pędzą do punktów przygranicznych. Razem z Be Diet Catering przygotowujemy transport 20 000 ciepłych posiłków. Czekamy na 5 osób - z dwóch rodzin naszych pracowników, którym zapewnimy zakwaterowanie - wylicza Ewa Chodakowska.

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz